Hakkımızda

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Eskişehir Barosuna bağlı Eskişehir ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Eskişehir Avukat arayışınıza, Eskişehir’de Hukuk bürosu olan Eskişehir Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi, Baloğlu Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bize istediğiniz her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır. Eskişehir Avukat Soru SOR!

Eskişehir Spor Avukatı

Eskişehir Spor Avukatı

Eskişehir Spor Avukatı

Eskişehir spor avukatı, kişilerin Eskişehir spor hukuku sorunlarına çözüm için destek, danışmanlık ve dava vekilliği hizmeti verir. Eskişehir spor avukatı temsil ettiği kişilerin hak kaybı yaşamaması ve telafisi mümkün olmayan zararlarla karşı karşıya kalması için profesyonel avukatlık desteği verir.

Spor hukuku, oldukça geniş bir kapsamda olduğundan, kişiler, hatalı veya ihmali olabilecek işlemler nedeniyle hak kayıpları yaşayabilir.

Bu gibi durumların yaşanmaması, haklarınızı hukuki olarak korumak ve birçok sebepten dolayı kişiler spor avukatından destek almalıdır.

 

Eskişehir Spor Avukatı Nedir?

Eskişehir spor avukatı olarak hizmet veren Avukat Gökçe BALOĞLU spor avukatı olarak, kendisinden hukuki destek ve danışmanlık talep eden kişilere, hukuki sorunlar için kolay ve yerinde çözüm üretme becerilerini kullanarak gereken hukuki desteği sağlar.

 

Eskişehir Spor Avukatı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 • Sporcuların, kulüplerden olan hak ve alacaklarının tahsili davaları
 • Talimatlara aykırı olarak verilen hak mahrumiyeti cezaların iptali
 • Sporcular, Teknik Adamlar, Kulüpler ve Federasyonlar ile ilişkilerin yürütülmesi için spor hukuku çalışma alanları ile hukuki destekler
 • Profesyonel sporcu ve oyuncuların sözleşmelerinin hazırlanması
 • Sponsorluk sözleşmeleri
 • Turnuva organizasyon sözleşmeleri
 • Menajerlik sözleşmeleri
 • Sporda haksız fiil sorumluluğu hakkında hukuki hizmetler
 • PFDK ve AFDK savunmalarının hazırlanması ve takibi
 • UEFA, CAS ve TFF karar mercileri ve Tahkim ve Disiplin Kurulları önünde temsili
 • Sporcuların ve Kulüplerin vergi cezalarına ilişkin uyuşmazlıkların çözümü
 • Profesyonel sporcuların medyada kişilik haklarının korunması
 • Yabancı oyuncular için çalışma, ikamet izinleri ve vatandaşlık başvurularını işlemleri
 • Spor faaliyetlerinin yayın haklarının devri konularında hukuki danışmanlık

 

Eskişehir’de Spor Avukatı hizmetini Avukat Gökçe BALOĞLU nasıl vermektedir?

Avukat Gökçe BALOĞLU spor avukatı olarak, sorumluluğunu üstlendiği dosyanın durumuna göre öncelikli olarak hukuki bir yol haritası çıkarır.

Yapılacak bütün hukuki adım ve işlem öncesinde spor avukatı olarak temsil ettiği kişinin haklarını hukuk çerçevesince savunma ve spor davaları ile alakalı tüm bilgileri bildirmektedir.

Spor davasının sonuçlandırılması için avukatlığını üstlendiği kişilere süreç ve geri bildirimleri yapar, dava konusunda fikir alışverişlerini sürekli olarak takip eder.

  

Eskişehir en iyi Spor Avukatı ile çalışmak önemli midir?

Spor hukuku problemleriniz için hukuki desteğine başvuracağınız spor avukatının deneyimli, hızlı ve en etkili şekilde çözüme ulaştıracak spor avukatları olmaları gerekmektedir.

Eskişehir en iyi spor avukatı, hukuki tecrübe, spor davalarında kazandığı tecrübe, bilgi ve birikimi itibariyle yetkin bir spor avukatı olmalıdır.

Eskişehir en iyi spor avukatından hukuki destek alan kişilerin hak kaybı yaşamaması için en hızlı çözümü sunması gerekir.

Bu nedenle birçok kişi, Eskişehir en iyi spor avukatı arayarak spor davalarını başarılı, hızlı ve hak kayıpsız bir şekilde takip edecek spor avukatı bulmak ve hukuki konularda sorunsuz bir şekilde sonuç almak ister.

 

Eskişehir Spor Avukatı Ücreti

Eskişehir spor avukatı tarafından sağlanan spor hukuku hizmetleri, resmi olarak belirlenmiş ücrete tabidir.

Eskişehir spor avukatı ücreti, kanunlarla belirlenmiş avukat ücreti tarifeleri dikkate alınarak verilir. Eskişehir spor avukatı, Türkiye Barolar Birliği’nin her yıl için açıkladığı minimum avukatlık ücreti tarifesinde belirtilmiş ücretin altında bir ücret talep ederek hizmet veremez.

 

Spor Hukuku sorunları için Avukat tutmak zorunda mıdır?

Spor hukuku sorunu olan kişilerin, sorunları için spor avukatı tutma mecburiyeti yoktur. Fakat, sorunların en hızlı şekilde sonuca ulaşması, hatalı ve eksik işlemlerin yaşanmaması ve hak kaybına uğramamak için spor avukatı desteği almak çok önemlidir.

Eskişehir Spor Avukatı

Türkiye’nin en iyi Spor Avukatları nerededir?

Eskişehir spor avukatı, çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te olduğu gibi Türkiye’nin her yerinde hizmet verebilmektedir.

Türkiye’nin en iyi spor avukatı tabiri doğru bir tabir olmamakla birlikte en iyi spor avukatı Eskişehir, Eskişehir en iyi avukat, türkiye’nin en iyi spor avukatı, Eskişehir spor avukatları, spor avukatı ücreti, Eskişehir en iyi avukat yorumları, futbol avukatı, Eskişehir ücretsiz avukat gibi tabirle doğru değildir.

Spor avukatı olarak hızlı ve hak kayıplarının yaşanmayacağı hukuki süreçlerin yürütülmesi her avukatın en asli görevidir.

Eskişehir Spor Avukatı olarak vermiş olduğumuz Spor Hukuku hizmeti hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

 

Diğer Hukuki Hizmetlerimiz
Aile Hukuku ,
Bilişim Hukuku,
Enerji Hukuku,
Gayrimenkul Hukuku,
İcra ve İflas Hukuku,
İş Hukuku,
Kentsel Dönüşüm Hukuku,
Miras Hukuku,
Sağlık Hukuku ,
Sermaye Piyasası Hukuku,
Sigorta Hukuku,
Şirketler Hukuku ,
Ticaret Hukuku,
Tüketici Hukuku,
Vergi Hukuku,
Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku,
Kişisel Verilerin Korunması Hukuku,
Spor Hukuku,
Rekabet Hukuku,
Bankacılık ve Finans Hukuku,
Marka ve Patent Hukuku,
Boşanma Davaları,
Ceza Hukuku,
Trafik Hukuku,
Kira Davaları,
Konkordato,
Ortaklığın Giderilmesi Davaları ,
Uyuşmazlıkların Çözümü ve Dava Takibi

Eskişehir Avukatlık hizmetleri konularında Hukuk Ofisimiz uzman olan Avukat, Arabulucu, Hukukçu, Uzman Danışmanlarımız ile her türlü sorununuza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için hizmet vermektedir.

Avukat Eskişehir için bizi arayıp, Eskişehir spor avukatı soru sorabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU

NOT:
Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı BALOĞLU Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.

Okumuş olduğunuz bu makale yazısı genel hatlarıyla ele alnır tarzda Spor Hukuku kategorisinde yer alıp, Eskişehir Spor Avukatı tarafından yazılmıştır. Makale içeriği ile ilgili size özel detaylı bilgi için büromuzla ya da avukat bir meslektaşımız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bizlerle iletişime geçmek isterseniz; İletişim için tıklayınız.

Eskişehir Spor Hukuku ile ilgili sorularınız varsa AVUKAT SOR sayfamızdan Eskişehir Spor Avukatı arkadaşımıza iletebilirsiniz. Spor Hukuku ile ilgili tüm makalere buradan ulaşabilirsiniz.

 • Eskişehir Spor Hukuku Makaleleri

  Eskişehir Spor Hukuku konusunda, Eskişehir Spor Hukuku Avukatları tarafından hazırladığmız Spor Hukuku makalelerini aşağıda bulabilirsiniz.

Eskişehir Spor Avukatı

Eskişehir Spor Avukatı Eskişehir spo.... tümünü gör