Hakkımızda

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Eskişehir Barosuna bağlı Eskişehir ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Eskişehir Avukat arayışınıza, Eskişehir’de Hukuk bürosu olan Eskişehir Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi, Baloğlu Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bize istediğiniz her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır. Eskişehir Avukat Soru SOR!

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı

Eskişehir marka ve patent avukatı, kişilerin Eskişehir marka ve patent hukuku sorunlarına çözüm için destek, danışmanlık ve dava vekilliği hizmeti verir. Eskişehir marka ve patent avukatı temsil ettiği kişilerin hak kaybı yaşamaması ve telafisi mümkün olmayan zararlarla karşı karşıya kalması için profesyonel avukatlık desteği verir.

Marka ve patent hukuku, oldukça geniş bir kapsamda olduğundan, kişiler, hatalı veya ihmali olabilecek işlemler nedeniyle hak kayıpları yaşayabilir.

Bu gibi durumların yaşanmaması, haklarınızı hukuki olarak korumak ve birçok sebepten dolayı kişiler marka ve patent avukatından destek almalıdır.

 

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı Nedir?

Eskişehir marka ve patent avukatı olarak hizmet veren Avukat Gökçe BALOĞLU marka ve patent avukatı olarak, kendisinden hukuki destek ve danışmanlık talep eden kişilere, hukuki sorunlar için kolay ve yerinde çözüm üretme becerilerini kullanarak gereken hukuki desteği sağlar.

 

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 • Marka ve Patent ile ilgili davalar
 • Marka ve Patent tescili başvurusu
 • Marka tescili reddi davaları
 • Markanın korumasını davaları
 • Marka hakkına tecavüz ve cezai sorumluluk için gerekli başvurular
 • Patente danışmanlık ve buluşun patent verilmeye uygunluğunu denetleme
 • Patent hakkının kullanımı ve korunması
 • Fikri mülkiyete ilişkin sözleşmelerin hazırlanması
 • Marka ve patent haklarının devri
 • Korsan ve taklit şeklinde hakka tecavüz hallerinin araştırılıp gerekli işlemlerin başlatılması
 • Coğrafi işaret ve geleneksel ürün adlarına ilişkin başvurular
 • Tasarım tescil başvurusu, tasarım hakkı korunma, tasarım hakkına tecavüze cezai sürecin takip edilmesi

 

Eskişehir’de Marka ve Patent Avukatı hizmetini Avukat Gökçe BALOĞLU nasıl vermektedir?

Avukat Gökçe BALOĞLU marka ve patent avukatı olarak, sorumluluğunu üstlendiği dosyanın durumuna göre öncelikli olarak hukuki bir yol haritası çıkarır.

Yapılacak bütün hukuki adım ve işlem öncesinde marka ve patent avukatı olarak temsil ettiği kişinin haklarını hukuk çerçevesince savunma ve marka ve patent davaları ile alakalı tüm bilgileri bildirmektedir.

Marka ve patent davasının sonuçlandırılması için avukatlığını üstlendiği kişilere süreç ve geri bildirimleri yapar, dava konusunda fikir alışverişlerini sürekli olarak takip eder.

  

Eskişehir en iyi Marka ve Patent Avukatı ile çalışmak önemli midir?

Marka ve patent hukuku problemleriniz için hukuki desteğine başvuracağınız marka ve patent avukatının deneyimli, hızlı ve en etkili şekilde çözüme ulaştıracak marka ve patent avukatları olmaları gerekmektedir.

Eskişehir en iyi marka ve patent avukatı, hukuki tecrübe, marka ve patent davalarında kazandığı tecrübe, bilgi ve birikimi itibariyle yetkin bir marka ve patent avukatı olmalıdır.

Eskişehir en iyi marka ve patent avukatından hukuki destek alan kişilerin hak kaybı yaşamaması için en hızlı çözümü sunması gerekir.

Bu nedenle birçok kişi, Eskişehir en iyi marka ve patent avukatı arayarak marka ve patent davalarını başarılı, hızlı ve hak kayıpsız bir şekilde takip edecek marka ve patent avukatı bulmak ve hukuki konularda sorunsuz bir şekilde sonuç almak ister.

 

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı Ücreti

Eskişehir marka ve patent avukatı tarafından sağlanan marka ve patent hukuku hizmetleri, resmi olarak belirlenmiş ücrete tabidir.

Eskişehir marka ve patent avukatı ücreti, kanunlarla belirlenmiş avukat ücreti tarifeleri dikkate alınarak verilir. Eskişehir marka ve patent avukatı, Türkiye Barolar Birliği’nin her yıl için açıkladığı minimum avukatlık ücreti tarifesinde belirtilmiş ücretin altında bir ücret talep ederek hizmet veremez.

 

Marka ve Patent Hukuku sorunları için Avukat tutmak zorunda mıdır?

Marka ve patent hukuku sorunu olan kişilerin, sorunları için marka ve patent avukatı tutma mecburiyeti yoktur. Fakat, sorunların en hızlı şekilde sonuca ulaşması, hatalı ve eksik işlemlerin yaşanmaması ve hak kaybına uğramamak için marka ve patent avukatı desteği almak çok önemlidir.

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı

Türkiye’nin en iyi Marka ve Patent Avukatları nerededir?

Eskişehir marka ve patent avukatı, çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te olduğu gibi Türkiye’nin her yerinde hizmet verebilmektedir.

Türkiye’nin en iyi marka ve patent avukatı tabiri doğru bir tabir olmamakla birlikte en iyi marka ve patent avukatı Eskişehir, Eskişehir en iyi avukat, türkiye’nin en iyi marka ve patent avukatı, Eskişehir en iyi marka avukat, Eskişehir marka ve patent avukatları, Taklit marka avukatları, Marka avukatları baskını, marka ve patent avukatı ücreti, Marka ve patent davalarına Bakan avukatlar, Eskişehir en iyi avukat yorumları, Eskişehir ücretsiz avukat gibi tabirle doğru değildir.

Marka ve patent avukatı olarak hızlı ve hak kayıplarının yaşanmayacağı hukuki süreçlerin yürütülmesi her avukatın en asli görevidir.

Eskişehir Marka ve patent Avukatı olarak vermiş olduğumuz Marka ve patent Hukuku hizmeti hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

 

Diğer Hukuki Hizmetlerimiz
Aile Hukuku ,
Bilişim Hukuku,
Enerji Hukuku,
Gayrimenkul Hukuku,
İcra ve İflas Hukuku,
İş Hukuku,
Kentsel Dönüşüm Hukuku,
Miras Hukuku,
Sağlık Hukuku ,
Sermaye Piyasası Hukuku,
Sigorta Hukuku,
Şirketler Hukuku ,
Ticaret Hukuku,
Tüketici Hukuku,
Vergi Hukuku,
Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku,
Kişisel Verilerin Korunması Hukuku,
Spor Hukuku,
Rekabet Hukuku,
Bankacılık ve Finans Hukuku,
Marka ve Patent Hukuku,
Boşanma Davaları,
Ceza Hukuku,
Trafik Hukuku,
Kira Davaları,
Konkordato,
Ortaklığın Giderilmesi Davaları ,
Uyuşmazlıkların Çözümü ve Dava Takibi

Eskişehir Avukatlık hizmetleri konularında Hukuk Ofisimiz uzman olan Avukat, Arabulucu, Hukukçu, Uzman Danışmanlarımız ile her türlü sorununuza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için hizmet vermektedir.

Avukat Eskişehir için bizi arayıp, Eskişehir marka ve patent avukatı soru sorabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU

NOT:
Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı BALOĞLU Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.

Okumuş olduğunuz bu makale yazısı genel hatlarıyla ele alnır tarzda Marka ve Patent Hukuku kategorisinde yer alıp, Eskişehir Marka ve Patent Avukatı tarafından yazılmıştır. Makale içeriği ile ilgili size özel detaylı bilgi için büromuzla ya da avukat bir meslektaşımız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bizlerle iletişime geçmek isterseniz; İletişim için tıklayınız.

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku ile ilgili sorularınız varsa AVUKAT SOR sayfamızdan Eskişehir Marka ve Patent Avukatı arkadaşımıza iletebilirsiniz. Marka ve Patent Hukuku ile ilgili tüm makalere buradan ulaşabilirsiniz.

 • Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Makaleleri

  Eskişehir Marka ve Patent Hukuku konusunda, Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Avukatları tarafından hazırladığmız Marka ve Patent Hukuku makalelerini aşağıda bulabilirsiniz.

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı Esk.... tümünü gör