Hakkımızda

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Eskişehir Barosuna bağlı Eskişehir ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Eskişehir Avukat arayışınıza, Eskişehir’de Hukuk bürosu olan Eskişehir Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi, Baloğlu Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bize istediğiniz her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır. Eskişehir Avukat Soru SOR!

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı

Eskişehir kentsel dönüşüm avukatı, kişilerin Eskişehir kentsel dönüşüm hukuku sorunlarına çözüm için destek, danışmanlık ve dava vekilliği hizmeti verir. Eskişehir kentsel dönüşüm avukatı temsil ettiği kişilerin hak kaybı yaşamaması ve telafisi mümkün olmayan zararlarla karşı karşıya kalması için profesyonel avukatlık desteği verir.

Kentsel dönüşüm hukuku, oldukça geniş bir kapsamda olduğundan, kişiler, hatalı veya ihmali olabilecek işlemler nedeniyle hak kayıpları yaşayabilir.

Bu gibi durumların yaşanmaması, haklarınızı hukuki olarak korumak ve birçok sebepten dolayı kişiler kentsel dönüşüm avukatından destek almalıdır.

 

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı Nedir?

Eskişehir kentsel dönüşüm avukatı olarak hizmet veren Avukat Gökçe BALOĞLU kentsel dönüşüm avukatı olarak, kendisinden hukuki destek ve danışmanlık talep eden kişilere, hukuki sorunlar için kolay ve yerinde çözüm üretme becerilerini kullanarak gereken hukuki desteği sağlar.

 

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 • Riskli yapı tespiti ücretlerinin danışmanlığı
 • Mevzuata uygun yıkım ve yeniden inşaa işlemleri için muvafakat göstermeyen maliklere ilişkin iş işlemler
 • Kat sahipleri ve apartman yönetiminin sözleşmelerin hazırlanması
 • İnşaat şirketi ve apartman yönetimi ile yatırım ve inşaat teknik sözleşmelerinin hazırlanması
 • Ortak şirket ya da kooperatif kurulması için iş ve sözleşme modelinin hazırlanması
 • Malikler için taşınma ve kira yardımı süreçlerinde gerekli hukuki destek
 • Kentsel dönüşümde tazminat davası
 • Kentsel dönüşüm hukuki danışmanlık

 

Eskişehir’de Kentsel Dönüşüm Avukatı hizmetini Avukat Gökçe BALOĞLU nasıl vermektedir?

Avukat Gökçe BALOĞLU kentsel dönüşüm avukatı olarak, sorumluluğunu üstlendiği dosyanın durumuna göre öncelikli olarak hukuki bir yol haritası çıkarır.

Yapılacak bütün hukuki adım ve işlem öncesinde kentsel dönüşüm avukatı olarak temsil ettiği kişinin haklarını hukuk çerçevesince savunma ve kentsel dönüşüm davaları ile alakalı tüm bilgileri bildirmektedir.

Kentsel dönüşüm davasının sonuçlandırılması için avukatlığını üstlendiği kişilere süreç ve geri bildirimleri yapar, dava konusunda fikir alışverişlerini sürekli olarak takip eder.

  

Eskişehir en iyi Kentsel Dönüşüm Avukatı ile çalışmak önemli midir?

Kentsel dönüşüm hukuku problemleriniz için hukuki desteğine başvuracağınız kentsel dönüşüm avukatının deneyimli, hızlı ve en etkili şekilde çözüme ulaştıracak kentsel dönüşüm avukatları olmaları gerekmektedir.

Eskişehir en iyi kentsel dönüşüm avukatı, hukuki tecrübe, kentsel dönüşüm davalarında kazandığı tecrübe, bilgi ve birikimi itibariyle yetkin bir kentsel dönüşüm avukatı olmalıdır.

Eskişehir en iyi kentsel dönüşüm avukatından hukuki destek alan kişilerin hak kaybı yaşamaması için en hızlı çözümü sunması gerekir.

Bu nedenle birçok kişi, Eskişehir en iyi kentsel dönüşüm avukatı arayarak kentsel dönüşüm davalarını başarılı, hızlı ve hak kayıpsız bir şekilde takip edecek kentsel dönüşüm avukatı bulmak ve hukuki konularda sorunsuz bir şekilde sonuç almak ister.

 

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı Ücreti

Eskişehir kentsel dönüşüm avukatı tarafından sağlanan kentsel dönüşüm hukuku hizmetleri, resmi olarak belirlenmiş ücrete tabidir.

Eskişehir kentsel dönüşüm avukatı ücreti, kanunlarla belirlenmiş avukat ücreti tarifeleri dikkate alınarak verilir. Eskişehir kentsel dönüşüm avukatı, Türkiye Barolar Birliği’nin her yıl için açıkladığı minimum avukatlık ücreti tarifesinde belirtilmiş ücretin altında bir ücret talep ederek hizmet veremez.

 

Kentsel Dönüşüm Hukuku sorunları için Avukat tutmak zorunda mıdır?

Kentsel dönüşüm hukuku sorunu olan kişilerin, sorunları için kentsel dönüşüm avukatı tutma mecburiyeti yoktur. Fakat, sorunların en hızlı şekilde sonuca ulaşması, hatalı ve eksik işlemlerin yaşanmaması ve hak kaybına uğramamak için kentsel dönüşüm avukatı desteği almak çok önemlidir.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı

Türkiye’nin en iyi Kentsel Dönüşüm Avukatları nerededir?

Eskişehir kentsel dönüşüm avukatı, çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te olduğu gibi Türkiye’nin her yerinde hizmet verebilmektedir.

Türkiye’nin en iyi kentsel dönüşüm avukatı tabiri doğru bir tabir olmamakla birlikte en iyi kentsel dönüşüm avukatı Eskişehir, Eskişehir en iyi avukat, türkiye’nin en iyi kentsel dönüşüm avukatı, Eskişehir kentsel dönüşüm avukatı, kentsel dönüşüm avukatı ücreti, Kentsel Dönüşümde avukatın rolü, kentsel dönüşüm danışmanlık ücretleri, Eskişehir ücretsiz avukat gibi tabirle doğru değildir.

Kentsel dönüşüm avukatı olarak hızlı ve hak kayıplarının yaşanmayacağı hukuki süreçlerin yürütülmesi her avukatın en asli görevidir.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı olarak vermiş olduğumuz Kentsel Dönüşüm Hukuku hizmeti hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

 

Diğer Hukuki Hizmetlerimiz
Aile Hukuku ,
Bilişim Hukuku,
Enerji Hukuku,
Gayrimenkul Hukuku,
İcra ve İflas Hukuku,
İş Hukuku,
Kentsel Dönüşüm Hukuku,
Miras Hukuku,
Sağlık Hukuku ,
Sermaye Piyasası Hukuku,
Sigorta Hukuku,
Şirketler Hukuku ,
Ticaret Hukuku,
Tüketici Hukuku,
Vergi Hukuku,
Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku,
Kişisel Verilerin Korunması Hukuku,
Spor Hukuku,
Rekabet Hukuku,
Bankacılık ve Finans Hukuku,
Marka ve Patent Hukuku,
Boşanma Davaları,
Ceza Hukuku,
Trafik Hukuku,
Kira Davaları,
Konkordato,
Ortaklığın Giderilmesi Davaları ,
Uyuşmazlıkların Çözümü ve Dava Takibi

Eskişehir Avukatlık hizmetleri konularında Hukuk Ofisimiz uzman olan Avukat, Arabulucu, Hukukçu, Uzman Danışmanlarımız ile her türlü sorununuza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için hizmet vermektedir.

Avukat Eskişehir için bizi arayıp, Eskişehir kentsel dönüşüm avukatı soru sorabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU

NOT:
Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı BALOĞLU Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.

Okumuş olduğunuz bu makale yazısı genel hatlarıyla ele alnır tarzda Kentsel Dönüşüm Hukuku kategorisinde yer alıp, Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı tarafından yazılmıştır. Makale içeriği ile ilgili size özel detaylı bilgi için büromuzla ya da avukat bir meslektaşımız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bizlerle iletişime geçmek isterseniz; İletişim için tıklayınız.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku ile ilgili sorularınız varsa AVUKAT SOR sayfamızdan Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı arkadaşımıza iletebilirsiniz. Kentsel Dönüşüm Hukuku ile ilgili tüm makalere buradan ulaşabilirsiniz.

 • Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Makaleleri

  Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku konusunda, Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatları tarafından hazırladığmız Kentsel Dönüşüm Hukuku makalelerini aşağıda bulabilirsiniz.

KAMULAŞTIRMA ÇEŞİTLERİ

KAMULAŞTIRMA ÇEŞİTLERİ Kamu kurulu.... tümünü gör

KAMULAŞTIRMA

KAMULAŞTIRMA Kamulaştırma süreci ba.... tümünü gör

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı .... tümünü gör