Hakkımızda

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Eskişehir Barosuna bağlı Eskişehir ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Eskişehir Avukat arayışınıza, Eskişehir’de Hukuk bürosu olan Eskişehir Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi, Baloğlu Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bize istediğiniz her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır. Eskişehir Avukat Soru SOR!

Eskişehir İş Avukatı

Eskişehir İş Avukatı

Eskişehir İş Avukatı

Eskişehir iş avukatı, kişilerin Eskişehir iş hukuku sorunlarına çözüm için destek, danışmanlık ve dava vekilliği hizmeti verir. Eskişehir iş avukatı temsil ettiği kişilerin hak kaybı yaşamaması ve telafisi mümkün olmayan zararlarla karşı karşıya kalması için profesyonel avukatlık desteği verir.

İş hukuku, oldukça geniş bir kapsamda olduğundan, kişiler, hatalı veya ihmali olabilecek işlemler nedeniyle hak kayıpları yaşayabilir.

Bu gibi durumların yaşanmaması, haklarınızı hukuki olarak korumak ve birçok sebepten dolayı kişiler iş avukatından destek almalıdır.

 

Eskişehir İş Avukatı Nedir?

Eskişehir iş avukatı olarak hizmet veren Avukat Gökçe BALOĞLU iş avukatı olarak, kendisinden hukuki destek ve danışmanlık talep eden kişilere, hukuki sorunlar için kolay ve yerinde çözüm üretme becerilerini kullanarak gereken hukuki desteği sağlar.

 

Eskişehir İş Avukatı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 • Kıdem ve İhbar Tazminatı davası
 • İşe iade davası
 • İş kazaları davası
 • İş akdinin feshi tazminat davası
 • Sözleşmenin feshi ve işten çıkarma davası
 • Meslek hastalığı tespit ve tazminat davası
 • İş sözleşmeleri hazırlanması veya yeniden düzenlenmesi
 • Toplu iş sözleşmesi hazırlanması ve müzakereleri
 • Sendikal faaliyetler ile ilgili ihtilaf davaları
 • İş sözleşmelerinin feshi halinde özlük haklarının talebi

 

Eskişehir’de İş Avukatı hizmetini Avukat Gökçe BALOĞLU nasıl vermektedir?

Avukat Gökçe BALOĞLU iş avukatı olarak, sorumluluğunu üstlendiği dosyanın durumuna göre öncelikli olarak hukuki bir yol haritası çıkarır.

Yapılacak bütün hukuki adım ve işlem öncesinde iş avukatı olarak temsil ettiği kişinin haklarını hukuk çerçevesince savunma ve iş davaları ile alakalı tüm bilgileri bildirmektedir.

İş davasının sonuçlandırılması için avukatlığını üstlendiği kişilere süreç ve geri bildirimleri yapar, dava konusunda fikir alışverişlerini sürekli olarak takip eder.

  

Eskişehir en iyi İş Avukatı ile çalışmak önemli midir?

İş hukuku problemleriniz için hukuki desteğine başvuracağınız iş avukatının deneyimli, hızlı ve en etkili şekilde çözüme ulaştıracak iş avukatları olmaları gerekmektedir.

Eskişehir en iyi iş avukatı, hukuki tecrübe, iş davalarında kazandığı tecrübe, bilgi ve birikimi itibariyle yetkin bir iş avukatı olmalıdır.

Eskişehir en iyi iş avukatından hukuki destek alan kişilerin hak kaybı yaşamaması için en hızlı çözümü sunması gerekir.

Bu nedenle birçok kişi, Eskişehir en iyi iş avukatı arayarak iş davalarını başarılı, hızlı ve hak kayıpsız bir şekilde takip edecek iş avukatı bulmak ve hukuki konularda sorunsuz bir şekilde sonuç almak ister.

 

Eskişehir İş Avukatı Ücreti

Eskişehir iş avukatı tarafından sağlanan iş hukuku hizmetleri, resmi olarak belirlenmiş ücrete tabidir.

Eskişehir iş avukatı ücreti, kanunlarla belirlenmiş avukat ücreti tarifeleri dikkate alınarak verilir. Eskişehir iş avukatı, Türkiye Barolar Birliği’nin her yıl için açıkladığı minimum avukatlık ücreti tarifesinde belirtilmiş ücretin altında bir ücret talep ederek hizmet veremez.

 

İş Hukuku sorunları için Avukat tutmak zorunda mıdır?

İş hukuku sorunu olan kişilerin, sorunları için iş avukatı tutma mecburiyeti yoktur. Fakat, sorunların en hızlı şekilde sonuca ulaşması, hatalı ve eksik işlemlerin yaşanmaması ve hak kaybına uğramamak için iş avukatı desteği almak çok önemlidir.

Eskişehir İş Avukatı

Türkiye’nin en iyi İş Avukatları nerededir?

Eskişehir iş avukatı, çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te olduğu gibi Türkiye’nin her yerinde hizmet verebilmektedir.

Türkiye’nin en iyi iş avukatı tabiri doğru bir tabir olmamakla birlikte en iyi iş avukatı Eskişehir, Eskişehir en iyi avukat, türkiye’nin en iyi iş avukatı, Eskişehir en iyi iş mahkemesi Avukatları, iş avukatı, iş avukatı ücreti, Avukat işçi tazminat Davası, En iyi işçi avukatı, İşçi hakları avukatı, Kıdem tazminatı avukat ücretleri, Eskişehir ücretsiz avukat gibi tabirle doğru değildir.

İş avukatı olarak hızlı ve hak kayıplarının yaşanmayacağı hukuki süreçlerin yürütülmesi her avukatın en asli görevidir.

Eskişehir İş Avukatı olarak vermiş olduğumuz İş Hukuku hizmeti hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Diğer Hukuki Hizmetlerimiz
Aile Hukuku ,
Bilişim Hukuku,
Enerji Hukuku,
Gayrimenkul Hukuku,
İcra ve İflas Hukuku,
İş Hukuku,
Kentsel Dönüşüm Hukuku,
Miras Hukuku,
Sağlık Hukuku ,
Sermaye Piyasası Hukuku,
Sigorta Hukuku,
Şirketler Hukuku ,
Ticaret Hukuku,
Tüketici Hukuku,
Vergi Hukuku,
Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku,
Kişisel Verilerin Korunması Hukuku,
Spor Hukuku,
Rekabet Hukuku,
Bankacılık ve Finans Hukuku,
Marka ve Patent Hukuku,
Boşanma Davaları,
Ceza Hukuku,
Trafik Hukuku,
Kira Davaları,
Konkordato,
Ortaklığın Giderilmesi Davaları ,
Uyuşmazlıkların Çözümü ve Dava Takibi

Eskişehir Avukatlık hizmetleri konularında Hukuk Ofisimiz uzman olan Avukat, Arabulucu, Hukukçu, Uzman Danışmanlarımız ile her türlü sorununuza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için hizmet vermektedir.

Avukat Eskişehir için bizi arayıp, Eskişehir iş avukatı soru sorabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU

NOT:
Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı BALOĞLU Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.

Okumuş olduğunuz bu makale yazısı genel hatlarıyla ele alnır tarzda İş Hukuku kategorisinde yer alıp, Eskişehir İş Avukatı tarafından yazılmıştır. Makale içeriği ile ilgili size özel detaylı bilgi için büromuzla ya da avukat bir meslektaşımız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bizlerle iletişime geçmek isterseniz; İletişim için tıklayınız.

Eskişehir İş Hukuku ile ilgili sorularınız varsa AVUKAT SOR sayfamızdan Eskişehir İş Avukatı arkadaşımıza iletebilirsiniz. İş Hukuku ile ilgili tüm makalere buradan ulaşabilirsiniz.

 • Eskişehir İş Hukuku Makaleleri

  Eskişehir İş Hukuku konusunda, Eskişehir İş Hukuku Avukatları tarafından hazırladığmız İş Hukuku makalelerini aşağıda bulabilirsiniz.

FAZLA MESAİ

Fazla Mesai Nedir? Fazla mesai (çalı.... tümünü gör

Eskişehir İş Avukatı

Eskişehir İş Avukatı Eskişehir iş.... tümünü gör