Hakkımızda

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Eskişehir Barosuna bağlı Eskişehir ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Eskişehir Avukat arayışınıza, Eskişehir’de Hukuk bürosu olan Eskişehir Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi, Baloğlu Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bize istediğiniz her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır. Eskişehir Avukat Soru SOR!

Eskişehir İcra Avukatı

Eskişehir İcra Avukatı

Eskişehir İcra Avukatı

Eskişehir icra avukatı, kişilerin Eskişehir icra hukuku sorunlarına çözüm için destek, danışmanlık ve dava vekilliği hizmeti verir. Eskişehir icra avukatı temsil ettiği kişilerin hak kaybı yaşamaması ve telafisi mümkün olmayan zararlarla karşı karşıya kalması için profesyonel avukatlık desteği verir.

İcra hukuku, oldukça geniş bir kapsamda olduğundan, kişiler, hatalı veya ihmali olabilecek işlemler nedeniyle hak kayıpları yaşayabilir.

Bu gibi durumların yaşanmaması, haklarınızı hukuki olarak korumak ve birçok sebepten dolayı kişiler icra avukatından destek almalıdır.

 

Eskişehir İcra Avukatı Nedir?

Eskişehir icra avukatı olarak hizmet veren Avukat Gökçe BALOĞLU icra avukatı olarak, kendisinden hukuki destek ve danışmanlık talep eden kişilere, hukuki sorunlar için kolay ve yerinde çözüm üretme becerilerini kullanarak gereken hukuki desteği sağlar.

 

Eskişehir İcra Avukatı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 • Haciz işlemleri
 • Alacak tahsili
 • İcra takibi ve itiraz
 • İcra takibine itirazın iptali
 • İhtiyati haciz
 • Tasarrufun iptali
 • İlamsız icra
 • Menfi tespit ve istirdat
 • Nafaka borcu
 • Borca itiraz

 

Eskişehir’de İcra Avukatı hizmetini Avukat Gökçe BALOĞLU nasıl vermektedir?

Avukat Gökçe BALOĞLU icra avukatı olarak, sorumluluğunu üstlendiği dosyanın durumuna göre öncelikli olarak hukuki bir yol haritası çıkarır.

Yapılacak bütün hukuki adım ve işlem öncesinde icra avukatı olarak temsil ettiği kişinin haklarını hukuk çerçevesince savunma ve icra davaları ile alakalı tüm bilgileri bildirmektedir.

İcra davasının sonuçlandırılması için avukatlığını üstlendiği kişilere süreç ve geri bildirimleri yapar, dava konusunda fikir alışverişlerini sürekli olarak takip eder.

  

Eskişehir en iyi İcra Avukatı ile çalışmak önemli midir?

İcra hukuku problemleriniz için hukuki desteğine başvuracağınız icra avukatının deneyimli, hızlı ve en etkili şekilde çözüme ulaştıracak icra avukatları olmaları gerekmektedir.

Eskişehir en iyi icra avukatı, hukuki tecrübe, icra davalarında kazandığı tecrübe, bilgi ve birikimi itibariyle yetkin bir icra avukatı olmalıdır.

Eskişehir en iyi icra avukatından hukuki destek alan kişilerin hak kaybı yaşamaması için en hızlı çözümü sunması gerekir.

Bu nedenle birçok kişi, Eskişehir en iyi icra avukatı arayarak icra davalarını başarılı, hızlı ve hak kayıpsız bir şekilde takip edecek icra avukatı bulmak ve hukuki konularda sorunsuz bir şekilde sonuç almak ister.

 

Eskişehir İcra Avukatı Ücreti

Eskişehir icra avukatı tarafından sağlanan icra hukuku hizmetleri, resmi olarak belirlenmiş ücrete tabidir.

Eskişehir icra avukatı ücreti, kanunlarla belirlenmiş avukat ücreti tarifeleri dikkate alınarak verilir. Eskişehir icra avukatı, Türkiye Barolar Birliği’nin her yıl için açıkladığı minimum avukatlık ücreti tarifesinde belirtilmiş ücretin altında bir ücret talep ederek hizmet veremez.

İcra avukatı ile alakalı sıkça sorulan sorular

İcra masraflarını kim öder, İcraya verilen kişinin üzerinde mal yoksa, Haciz kaldırma masrafını kim öder, Babadan kalan mirasa haciz gelir mi, İcra takibinde avukatlık ücretini kim öder, Takip masrafları nelerdir, Tebligat ücretini kim öder, Borçlunun akrabalarına haciz ihbarnamesi yapılabilir mi?

 

İcra Hukuku sorunları için Avukat tutmak zorunda mıdır?

İcra hukuku sorunu olan kişilerin, sorunları için icra avukatı tutma mecburiyeti yoktur. Fakat, sorunların en hızlı şekilde sonuca ulaşması, hatalı ve eksik işlemlerin yaşanmaması ve hak kaybına uğramamak için icra avukatı desteği almak çok önemlidir.

Eskişehir İcra Avukatı

Türkiye’nin en iyi İcra Avukatları nerededir?

Eskişehir icra avukatı, çevre iller olan Afyonkarahisar, Kütahya ve Bilecik’te olduğu gibi Türkiye’nin her yerinde hizmet verebilmektedir.

Türkiye’nin en iyi icra avukatı tabiri doğru bir tabir olmamakla birlikte en iyi icra avukatı Eskişehir, Eskişehir en iyi icra avukatı, türkiye’nin en iyi icra avukatı, icra avukatı ücreti, Eskişehir ücretsiz avukat gibi tabirle doğru değildir.

İcra avukatı olarak hızlı ve hak kayıplarının yaşanmayacağı hukuki süreçlerin yürütülmesi her avukatın en asli görevidir.

Eskişehir İcra Avukatı olarak vermiş olduğumuz İcra ve İflas Hukuku hizmeti hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Diğer Hukuki Hizmetlerimiz
Aile Hukuku ,
Bilişim Hukuku,
Enerji Hukuku,
Gayrimenkul Hukuku,
İcra ve İflas Hukuku,
İş Hukuku,
Kentsel Dönüşüm Hukuku,
Miras Hukuku,
Sağlık Hukuku ,
Sermaye Piyasası Hukuku,
Sigorta Hukuku,
Şirketler Hukuku ,
Ticaret Hukuku,
Tüketici Hukuku,
Vergi Hukuku,
Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku,
Kişisel Verilerin Korunması Hukuku,
Spor Hukuku,
Rekabet Hukuku,
Bankacılık ve Finans Hukuku,
Marka ve Patent Hukuku,
Boşanma Davaları,
Ceza Hukuku,
Trafik Hukuku,
Kira Davaları,
Konkordato,
Ortaklığın Giderilmesi Davaları ,
Uyuşmazlıkların Çözümü ve Dava Takibi

Eskişehir Avukatlık hizmetleri konularında Hukuk Ofisimiz uzman olan Avukat, Arabulucu, Hukukçu, Uzman Danışmanlarımız ile her türlü sorununuza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için hizmet vermektedir.

Avukat Eskişehir için bizi arayıp, Eskişehir icra avukatı soru sorabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU

NOT:
Bu internet sitesindeki her türlü bilgi Eskişehir Barosuna kayıtlı BALOĞLU Hukuk Bürosu tarafından yalnızca bilgilendirme amacıyla, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirtilen ilgili düzenlemeleri uyarınca hazırlanmıştır.

Okumuş olduğunuz bu makale yazısı genel hatlarıyla ele alnır tarzda İcra ve İflas Hukuku kategorisinde yer alıp, Eskişehir İcra Avukatı tarafından yazılmıştır. Makale içeriği ile ilgili size özel detaylı bilgi için büromuzla ya da avukat bir meslektaşımız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Bizlerle iletişime geçmek isterseniz; İletişim için tıklayınız.

Eskişehir İcra ve İflas Hukuku ile ilgili sorularınız varsa AVUKAT SOR sayfamızdan Eskişehir İcra Avukatı arkadaşımıza iletebilirsiniz. İcra ve İflas Hukuku ile ilgili tüm makalere buradan ulaşabilirsiniz.

 • Eskişehir İcra ve İflas Hukuku Makaleleri

  Eskişehir İcra ve İflas Hukuku konusunda, Eskişehir İcra ve İflas Hukuku Avukatları tarafından hazırladığmız İcra ve İflas Hukuku makalelerini aşağıda bulabilirsiniz.

Emekli Maaşından Haciz Kaldırma

Emekli maaşından haciz kaldırma işle.... tümünü gör

İCRA TAKİBİNE İTİRAZ

İcra Takibine itiraz nedir ? nasıl yap.... tümünü gör

Eskişehir İcra Avukatı

Eskişehir İcra Avukatı Eskişehir ic.... tümünü gör