Hakkımızda

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Eskişehir Barosuna bağlı Eskişehir ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Eskişehir Avukat arayışınıza, Eskişehir’de Hukuk bürosu olan Eskişehir Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi, Baloğlu Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bize istediğiniz her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır. Eskişehir Avukat Soru SOR!

Spor Hukuku

SPOR HUKUKU NEDİR ?

Eskişehir Avukat BALOĞLU hukuk bürosu kurucu ortağı Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak ; Günümüzde spor kulüplerinin ve spor organizasyonlarının birer şirket modeline dönüşmesi ile birlikte hepsinin hukuki danışmanlığa fazlasıyla ihtiyacı vardır.

Spor kulüpleri ana gelir kaynaklarından olan sponsorluk görüşmelerinde, spor kulübünün kendi markası adına çıkardığı ürünlerde, spor kulübüne bağlı gayrimenkul veya şirketlerin yürütülmesinde, sporcularla yapılan sözleşmelerde hukuki danışmanlığa ihtiyaç duymaktadır. Aynı şekilde bu ihtiyaç sporcular için de geçerlidir.

Bu gibi danışmanlık ihtiyaçlarının artmasıyla da Spor Avukatı konusunda uzman Avukat ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Bu bağlamda mevzuata hakim avukatlar, müvekkillerini doğru yönlendirmekle yükümlüdürler.

Eskişehir Avukat ve Spor Hukuku konusunda uzman bir ekibe sahibiz.

SPOR AVUKATI İHTİYAÇLARI İÇİN NEDEN BİZ ?

Eskişehir Spor Hukuku Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir ve çevre illerde açılacak Eskişehir Spor Hukuku davaları ve Spor Hukuku’na İlişkin Tüm İhtilaf konuları ile ilgili avukatlık, hukuki danışmanlık, uyuşmazlık ve dava hizmetlerini için Eskişehir Avukat ofisleri arasında yer alan Eskişehir Spor Hukuku Avukatı Gökçe BALOĞLU Hukuk Ofisinde Eskişehir Spor Avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

SPOR AVUKATI VEKALETİ NEDİR?

Spor Avukatı Eskişehir ve çevre illerde de davalarınız takip edebilir, Avukat Eskişehir ve İl dışı tüm mahkemelerde vereceğiniz vekalet ile işlemlerinizi yapabilir.

Avukat Eskişehir Spor Hukuku alanında edindiği tecrübe ve uzmanlığı sayesinde Spor Hukuku Avukatı Eskişehir ilinde açılacak davaları Eskişehir Mahkemelerine başvuru yaparak, Eskişehir Spor Hukuku konularına giren davalarınız için zaman ve maddi avantajları kazanmanıza olanak sağlar.

Eskişehir Spor Avukatı sponsorluk sözleşmeleri, spor etkinliklerinde çalışan görevlilerin hakları, sporcu sözleşmeleri ve uyuşmazlıkları, spor kulüplerinin marka hakları, sporcu disiplin cezaları, 6222 sayılı Sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanun ve ilgili işlemler gibi konular da dahil olmak üzere Eskişehir Spor Hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak; Eskişehir Spor Hukuku konusunda Eskişehir Spor Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Spor Hukuku alanına giren tüm hukuki konularda müvekkillerimize Spor Hukuku Avukatı olarak Türkiye’de açılacak ya da takip edecek Spor Hukuku Davaları alanına giren hukuki davaları, uzmanlık alanına göre takip ederek konusunda uzman Spor Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Eskişehir Spor Hukuku Avukatı

Eskişehir Spor Hukuku Avukatı, Spor hukuku konusunda açılacak bütün müvekkillerine hukuki yardım ve danışmanlık faaliyetleri sürdüren avukattır. Spor hukuku alanında hizmet veren avukatın aldığı davalar çok çeşitlidir.

Bu nedenle sadece Eskişehir Spor hukuku avukatı demek doğru olmayacaktır.

Eskişehir Barosuna kayıtlı Avukat Gökçe Baloğlu’nun kurucusu olduğu BALOĞLU Hukuk Bürosu olarak Spor hukuku dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında, hukukun tüm alanlarında destek müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Eskişehir Spor Avukatı

Eskişehir Spor Avukatı Spor Hukuku kapsamında açılmış olan tüm dava ve işlerde, dosyaya taraf olmuş kişilerin  haklarını en etkin şekilde savunan kişi demektir

 

Eskişehir En İyi Spor Hukuku Avukatı

Eskişehir En İyi Spor Hukuku Avukatı Eskişehir Barosuna kayıtlı, Spor Hukuku konusunda müvekkillerine en üstün gayret ve özveriyle hizmet veren avukattır. Spor Hukuku davalarında vatandaşlar hak kayıplarının önüne geçmek için Eskişehir En İyi Spor Hukuku Avukatını bulmak için çaba sarf etmektedir. Ancak şu iyi bilinmelidir ki, en iyi avukat bile bazen davayı kaybedebilmektedir.

Bu nedenlerden dolayı Eskişehir En İyi Spor Hukuku Avukatı diye bir şey demek doğru değildir.

Çünkü avukatlık sonuç vadeden bir meslek değildir. Her somut olayı kendi özelinde değerlendirmek gerekir. Eskişehir En iyi Spor Hukuku Avukatı demek somut olayı doğru şekilde değerlendirip, hukuki donanımıyla sürecin kontrolünü sağlayan avukattır demek mümkündür.

ESKİŞEHİR SPOR HUKUKU NEDİR ?

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak Spor Hukukunun kapsamını tanımlayacak olursak;  Büromuz müvekkillerine sponsorluk sözleşmeleri, spor etkinliklerinde çalışan görevlilerin hakları, sporcu sözleşmeleri ve uyuşmazlıkları, spor kulüplerinin marka hakları, sporcu disiplin cezaları, 6222 sayılı Sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanun ve ilgili işlemler gibi konular da dahil olmak üzere Eskişehir Spor Hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak; Eskişehir Spor Hukuku konusunda Eskişehir Spor Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Spor Hukuku Avukatının Sorumlulukları

 • Spor Hukuku alanında her türlü hukuksal araştırma ve gerekli işlemler konusunda her türlü gerekli işlemi yapar.
 • Spor Hukuku konusunda her türlü dava takibi yapar.
 • Spor Hukuku konusunda her türlü danışmanlık hizmeti verir.
 • Sporcu sözleşmeleri konusunda hukuksal danışmanlık hizmeti ve gerekli diğer işlemleri yürütür.
 • Spor kulüpleri sponsorluk sözleşmeleri konusunda hukuksal danışmanlık ve işlemleri yürütür.

 

ESKİŞEHİR SPOR HUKUKUNUN ÖZELLİKLERİ

Gökçe BALOĞLU Eskişehir hukuk bürosu olarak sizlere sıraladık;

 • Spor Hukuku birçok disiplinle ilişki içindedir.
 • Spor Hukukunu oluşturan kurallar evrenseldir.

 

ESKİŞEHİR SPOR HUKUKUNUN KAYNAKLARI

Spor Hukukunda çeşitli kanunlardan faydalanılmaktadır. Bunlar; öncelikle Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Olimpik Şartı, Uluslararası Spor Federasyonlarının (ISF) Statüleri ve bunların yanı sıra ilgili diğer mevzuatlardır.

Eskişehir Spor hukuku hakkında daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU makaleler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Spor Hukuku Davaları Nerede Açılır?

Spor Hukukunda birden fazla konu içeren davalar bulunduğu için, Spor Hukukuna ait davaların tek bir yerde açılabileceğini söylemek doğru olmaz. Açılacak olan her dava kendi içerisinde değerlendirilerek görevli mahkemenin iyi tespit edilmesi gerekir.

Eskişehir Spor Hukuku davası nerede açılır?

Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Spor Hukuku davaları Hangi Sebeplerle Açılır?

Sponsorluk sözleşmeleri, spor etkinliklerinde çalışan görevlilerin hakları, sporcu sözleşmeleri ve uyuşmazlıkları, spor kulüplerinin marka hakları, sporcu disiplin cezaları, 6222 sayılı Sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanun ve ilgili işlemler gibi konular da dahil olmak üzere birçok sebeple Spor Hukuku davası açılabilir.

Eskişehir Spor Hukuku davaları hangi sebeplerden açılır?

Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir Spor Hukuku Harici Diğer Hukuki Hizmetlerimiz

Aile Hukuku , Bilişim Hukuku,  Enerji Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Miras Hukuku, Sağlık Hukuku , Sermaye Piyasası Hukuku, Sigorta Hukuku, Şirketler Hukuku , Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Spor Hukuku, Rekabet Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Trafik Hukuku, Kira Davaları, Konkordato, Ortaklığın Giderilmesi Davaları , Uyuşmazlıkların Çözümü ve Dava Takibi konularında Eskişehir Avukatlık hizmeti veren Hukuk Ofisimiz uzman olan Avukat, Arabulucu, Hukukçu, Uzman Danışmanlarımız ile her türlü sorununuza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için çalışmaktadır.

Spor Hukuku Hakkında Detaylı BİLGİ

Eskişehir Spor Avukatı
Eskişehir Spor Avukatı Nedir?
Eskişehir Spor Avukatı Olarak Verdiğimiz Hizmetler
Eskişehir’de Spor Avukatı hizmetini Avukat Gökçe BALOĞLU nasıl vermektedir?
Eskişehir en iyi Spor Avukatı ile çalışmak önemli midir?
Eskişehir Spor Avukatı Ücreti
Spor Hukuku sorunları için Avukat tutmak zorunda mıdır?
Türkiye’nin en iyi Spor Avukatları nerededir? gibi gelen sorular için Eskişehir Spor Avukatı tarafından hazırlanan makalemizi inceleyebilirsiniz.

Eskişehir Avukatları arasında yer alan Baloğlu Hukuk & Danışmanlık ofisimizden Eskişehir Spor hukuku hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir.

Bizlerle her türlü Eskişehir Spor hukuku ile ilgili soru ve sorununuzla ilgili ilgili avukata sor sayfamızdan bize ulaşabilir dilerseniz Eskişehir Avukatları arasında yer alan Hukuk büromuza iletişim sayfamızdan da irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Avukatlık büromuzun kurucusu Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, önce Eskişehir Barosu‘na bağlı olarak avukatlık yapmakta ve hukuki çalışmalarını Spor hukuku dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında ile birlikte hukukun tüm alanlarında müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU sitemizde bulunan tüm içerikler hukuka uygun ve bilgi amaçlıdır.Eskişehir Spor Hukuku - Eskişehir Avukatlık Bürosu

Spor Hukuku alanında avukat uzmanlığının kazanılması için avukatın Spor Hukuku alandaki davaları takip etmesi, Spor Hukuku seminerlerine katılarak, hukuksal olarak yargı içtihatları ve güncel Spor Hukuku ile ilgili yargıtay kararlarını takip etmesi gereklidir. Spor Hukuku alanındaki suç sayısı oldukça fazla olduğu için; Spor Hukuku Avukatı uzmanlık gerektiren bir alandır.

Eskişehir Spor Hukuku Avukatı - Eskişehir Avukat

Eskişehir Spor Hukuku alanında hizmet veren avukatlarımızın ana uzmanlık alanı Spor Hukuku olduğu için avukatlarımız yazdığı ve bilgi verdiği makaleler tamamen Eskişehir Spor Hukuku tasviyelerini içermektedir. Eskişehir Spor Hukuku alanına giren tüm Spor Hukuku davaları ve mahkeme işlemleriniz için Eskişehir Spor Hukuku Avukatı alanında uzman Spor Hukuku Avukatı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Spor Hukuku için neden Spor Hukuku Avukatı gereklidir?

Eskişehir Avukat ofisleri arasında Spor Hukuku davalarına Eskişehir Spor Hukuku alanında uzman bir avukat seçilmelidir. Eskişehir Spor Hukuku Avukatı ile çalışmak hakların kazanılması, kaybedilmemesi ve doğru kullanılması açısından çok önem arzetmektedir. Spor Hukuku ihtiyaçlarınız için Eskişehir Spor Hukuku Avukatı Gökçe BALOĞLU hukuk bürosu; özellikle Spor Hukuku alanında uzman Eskişehirli Spor Hukuku Avukatı kadrosuyla Eskişehir Spor Hukuku ihtiyaçlarınız için Eskişehir merkez ofisi ile hizmet vermektedir.

Eskişehir Spor Hukuku davalarına Eskişehir Spor Hukuku Avukatı mı bakmak zorundadır?

Spor Hukuku davanızın bulunduğu şehir dışında faaliyet gösteren başka bir avukatla çalışılması mümkündür. Fakat özellikle seçilecek avukatın Spor Hukuku Avukatı olması önemlidir. davanızın bulunduğu il dışından seçeceğiniz Spor Hukuku Avukatının; ulaşım ve konaklama masrafları olacağından ötürü davanın görüleceği şehirden bir avukat ile çalışılması dava ve hukuku süreçlerin genelinde masraf, zaman ve ulaşılabilirlik açısından avantajınıza olmaktadır.
Bu yüzden Eskişehir Spor Hukuku davalarında, Eskişehir Spor Hukuku Avukatı olarak sizlere yardımcı olmak için hazırız.
Eskişehir avukat seçiminizde Eskişehir Spor Hukuku Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Spor Hukuku Avukatı tarafından Spor Hukuku için tavsiyeler!

Eskişehir Spor Hukuku Avukatı ihtiyaçlarınızda Spor Hukuku alanında Eskişehir Spor Hukuku ve mahkemeleri hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve Spor Hukuku alanıyla ilgili verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilir, Bizlerle her türlü Eskişehir Spor Hukuku ile ilgili sorularınızı burada bulunan form ile bizlere ulaştırabilir, Dilerseniz burada bulunan Avukata Sor bağlantısı ile Spor Hukuku Avukatımız tarafından sorunuza cevap alabilir, Spor Hukuku Avukatı tarafından Spor Hukuku ile ilgili hazırladığımız makalelere buradan özel Eskişehir Spor Hukuku Makalerini takip edebilir ya da burada bulunan Spor Hukuku hakkında sıkça sorulan soruları inleyebilir. Spor Hukuku Avukatı ihtiyaçlarınız için ofisimizden de randevu talep edebilirsiniz.

Eskişehir Spor Hukuku Avukatı ücreti nedir? Eskişehir Spor Hukuku dava ücreti nedir?

Spor Hukuku Eskişehir Avukat Danışma nedir? 2022 Eskişehir Spor Hukuku Avukatı Asgari Ücret Tarifesi Tablosu ve Spor Hukuku Dava Ücreti nedir? Eskişehir Spor Hukuku Dava Açma Ücreti ve Masrafları ile Spor Hukuku Avukatı Eskişehir dava ücreti gibi bir çok soru ve konuya burada bulunan makaleler sayfasından ulaşabilir, yukarıda belirttiğimiz konular haricinde de bir çok soruya burada bulunan Eskişehir Avukat Danışma Sıkça Sorulan Sorular sayasından ulaşabilirsiniz.

 • Eskişehir Spor Hukuku ihtiyaçlarınız ve Spor Hukuku Avukatına soru sormak için burayı tıklayın.
 • Spor Hukuku Avukatı Eskişehir iletişim bilgileri için burayı tıklayın.
 • Avukat Eskişehir Spor Hukuku GÖKÇE BALOĞLU Hukuk ve Danışmanlık Büromuza ulaşmak için burayı tıklayın.
 • Eskişehir En İyi Spor Hukuku Avukatı ve Eskişehir'daki en iyi avukatlar kimdir? konulu makaleler için burayı tıklayın.
 • Eskişehir Spor Hukuku hakkında Sıkça Sorulan Sorular burayı tıklayın.
 • Spor Hukuku Eskişehir Mahkeme ve davaları için hazırladığımız makaleler için burayı tıklayın.
 • Eskişehir Avukat iletişim bilgisi ve eskişehir Spor Hukuku Avukatı telefon numarası için burayı tıklayın.
Eskişehir Spor Hukuku Makaleleri

Eskişehir Spor Hukuku Avukatı tarafından hazırladığımız Spor Hukuku Makaleleri

Eskişehir Spor Hukuku konusunda uzman Eskişehir Spor Hukuku Avukatı Gökçe BALOĞLU

Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir Spor Hukuku konusunda Eskişehir Spor Hukuku Avukatı olarak sorularınızı cevaplıyoruz. Spor Hukuku ile ilgili tüm sorularınızı Avukata sor sayfamızdan Eskişehir Spor Hukuku Avukatına sorabilir, verdiğimiz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz.