Hakkımızda

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Eskişehir Barosuna bağlı Eskişehir ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Eskişehir Avukat arayışınıza, Eskişehir’de Hukuk bürosu olan Eskişehir Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi, Baloğlu Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bize istediğiniz her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır. Eskişehir Avukat Soru SOR!

Ortaklığın Giderilmesi Davaları

ORTAKLIĞIN GİDERİLMESİ DAVALARI NEDİR?

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak ortaklığın giderilmesi davası, eski adıyla izale-i şuyu davası, paylı mülkiyet ya da elbirliği mülkiyetinde olan bir malın ortaklar arasında paylaştırılmasıdır.

Bu paylaşıma konu olacak taşınmaz aynen taksim koşullarına uyuyor ise aynen taksim, aynen taksim koşullarına uymuyorsa veya aynen taksim konusunda herhangi bir talep yoksa satış suretiyle taksim yöntemi ile paylaştırılır.

Miras kalan bir malın kardeşler arasında anlaşılamaması  veya aynen kardeşler arasında irtibatın olmaması  durumunda sıklıkla bu yola başvurulur. Bu ve bu gibi konularda Ortaklığın Giderilmesi Avukatı konusunda uzman Avukat ihtiyacı her geçen gün artmaktadır.

Bu bağlamda mevzuata hakim avukatlar, müvekkillerini doğru yönlendirmekle yükümlüdürler.

Eskişehir Avukat Gökçe Baloğlu’nun kurucu ortaklığını yaptığı BALOĞLU Hukuk Bürosu olarak  Ortaklığın Giderilmesi Hukuku konusunda uzman bir  ekibe sahibiz.

ORTAKLIĞIN GİDERİLMESİ DAVA AVUKATI İHTİYAÇLARI İÇİN NEDEN BİZ ?

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davası Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir ve çevre illerde açılacak Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları ve Ortaklığın Giderilmesi Davası’na İlişkin Tüm İhtilaf konuları ile ilgili avukatlık, hukuki danışmanlık, uyuşmazlık ve dava hizmetlerini için Eskişehir Avukat ofisleri arasında yer alan Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davası Avukatı (izale-i Şuyu) Gökçe BALOĞLU Hukuk Ofisinde Eskişehir izale-i Şuyu Avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

ORTAKLIĞIN GİDERİLMESİ DAVA AVUKATI VEKALETİ NEDİR?

izale-i Şuyu Avukatı Eskişehir ve çevre illerde de davalarınız takip edebilir, Avukat Eskişehir ve İl dışı tüm mahkemelerde vereceğiniz vekalet ile işlemlerinizi yapabilir.

Avukat Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davası alanında edindiği tecrübe ve uzmanlığı sayesinde Ortaklığın Giderilmesi Davası Avukatı Eskişehir ilinde açılacak davaları Eskişehir Mahkemelerine başvuru yaparak, Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davası konularına giren davalarınız için zaman ve maddi avantajları kazanmanıza olanak sağlar.

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi davalarında İzale-i Şuyu Avukatı olarak ortaklığın giderilmesi dava takibi, aynen taksim, rızai taksim, kat mülkiyetine çevirme yöntemiyle taksim paydaşlarla anlaşma, miras payının bireysel mülkiyete döndürülmesi gibi konular da dahil olmak üzere Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak; Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Hukuku konusunda Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Ortaklığın Giderilmesi Davası alanına giren tüm hukuki konularda müvekkillerimize Ortaklığın Giderilmesi Davası Avukatı olarak Türkiye’de açılacak ya da takip edecek Ortaklığın Giderilmesi Davası Davaları alanına giren hukuki davaları, uzmanlık alanına göre takip ederek konusunda uzman izale-i Şuyu Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davası Avukatı

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davasında uzman olan Avukat Gökçe Baloğlu’nun kurucu ortaklığını yaptığı BALOĞLU Hukuk Büromuz müvekkillerine ortaklığın giderilmesi dava takibi, aynen taksim, rızai taksim, kat mülkiyetine çevirme yöntemiyle taksim paydaşlarla anlaşma, miras payının bireysel mülkiyete döndürülmesi gibi konular da dahil olmak üzere Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak; Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Hukuku konusunda Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Ortaklığın Giderilmesi davaların birçoğu kişilerin yerleşim yeri mahkemelerinde açılmaktadır. Genel yetki kuralının aksine özel yetki kuralları da bulunmaktadır. Bunlar ilgili kanunda ayrıca düzenlenmiştir.

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi davası Avukatı yüksek deneyimi sebebiyle sahip olduğu avantajı kullanarak süreci daha hızlı ve daha az masrafla sürdürebilmektedir. Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi davası avukatı bu avantajı mesleki formasyonuyla birleştirerek müvekkillerinin haklarını en iyi şekilde savunabilmektedir.

Eskişehir Barosuna kayıtlı Avukat Gökçe Baloğlu’nun kurucusu olduğu BALOĞLU Hukuk Bürosu olarak Ortaklığın Giderilmesi davası dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında, hukukun tüm alanlarında destek müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı

Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı, Ortaklığın giderilmesi hususunda ( izale-i şuyu) açılacak bütün davalarda müvekkillerine hukuki yardım ve danışmanlık faaliyetleri sürdüren avukattır.

Eskişehir En iyi Ortaklığın Giderilmesi davası Avukatı

Eskişehir En İyi Ortaklığın Giderilmesi davası Avukatı Eskişehir Barosuna kayıtlı, Ortaklığın Giderilmesi konusunu ilgilendiren davalarda müvekkillerine en üstün gayret ve özveriyle hizmet veren avukattır. Ortaklığın Giderilmesi davalarında vatandaşlar, hak kayıplarının önüne geçmek için Eskişehir En İyi Ortaklığın Giderilmesi davası Avukatını bulmak için çaba sarf etmektedir.

Ancak şu iyi bilinmelidir ki, en iyi avukat bile bazen davayı kaybedebilmektedir.

Çünkü avukatlık sonuç vadeden bir meslek değildir. Her somut olayı kendi özelinde değerlendirmek gerekir. Eskişehir En iyi Ortaklığın Giderilmesi davası Avukatı demek somut olayı doğru şekilde değerlendirip, hukuki donanımıyla sürecin kontrolünü sağlayan avukattır demek mümkündür.

Bu nedenlerden dolayı Eskişehir En İyi Ortaklığın Giderilmesi davası Avukatı diye bir şey demek doğru değildir.

Ortaklığın Giderilmesi Davası Avukatı Sorumlulukları

Ortaklığın Giderilmesi Davası Avukatı size şu hizmetleri verir:

 • Ortaklığın Giderilmesi Hukuku alanında her türlü hukuksal araştırma ve gerekli işlemler konusunda her türlü gerekli işlemi yapar.
 • Ortaklığın Giderilmesi Hukuku konusunda her türlü dava takibi yapar.
 • Ortaklığın Giderilmesi Hukuku konusunda her türlü danışmanlık hizmeti verir.
 • Kat mülkiyetine çevirme yoluyla taksim konusunda hukuksal danışmanlık hizmeti ve gerekli diğer işlemleri yürütür.

 

ESKİŞEHİR ORTAKLIĞIN GİDERİLMESİ DAVASI NEDİR ?

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak Ortaklığın Giderilmesi , eski adıyla izale-i şuyu davası, paylı mülkiyet ya da elbirliği mülkiyetinde olan bir malın ortaklar arasında paylaştırılmasıdır. Bu paylaşıma konu olacak taşınmaz aynen taksim koşullarına uyuyor ise aynen taksim, aynen taksim koşullarına uymuyorsa veya aynen taksim konusunda herhangi bir talep yoksa satış suretiyle taksim yöntemi ile paylaştırılır.

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi davası konusuna giren hususların  tümünde Eskişehir Avukat olarak; Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi davası konusunda Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi davası Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

ESKİŞEHİR ORTAKLIĞIN GIDERILMESI DAVASI ÖZELLİKLERİ

Gökçe BALOĞLU Eskişehir hukuk bürosu olarak sizlere sıraladık;

 • Ortaklığın Giderilmesi davası, menkul veya gayrimenkul mallarda payı olan tüm paydaşlara karşı açılır.
 • Ortaklığın Giderilmesi davalarında Ortaklığın mahkeme kararıyla sona erdirilmesi istenir.

ESKİŞEHİR ORTAKLIĞIN GIDERILMESI DAVASININ KAYNAKLARI

Ortaklığın Giderilmesi davalarında hakim, öncelikli olarak Türk Medeni Kanunundan faydalanır. Ortaklığın Giderilmesi davalarında yargılamanın usulüne uygun ilerleyebilmesi için de Hukuk Muhakemesi Kanunu’ndan faydalanır. Bu iki temel kanunun dışında kalan ilgili mevzuatları, yargı kararlarını, örf ve adet kurallarını da kullanabilir.

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi davası hakkında daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU makalelerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Ortaklığın Giderilmesi davası Nerede Açılır?

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi davası nerede açılır? Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi davası, Sulh Hukuk Mahkemelerinde açılır.

Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı buradan ziyaret edebilirisiniz.

Ortaklığın Giderilmesi davası Hangi Sebeplerle Açılır?

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi davası hangi sebeplerden açılır? Ortaklığın Giderilmesi davası menkul veya gayrimenkul malların paydaşları arasında hukuki uyuşmazlık çıkması sebebiyle açılmaktadır.

Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı buradan ziyaret edebilirisiniz.

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları Harici Diğer Hukuki Hizmetlerimiz

Aile Hukuku , Bilişim Hukuku,  Enerji Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Miras Hukuku, Sağlık Hukuku , Sermaye Piyasası Hukuku, Sigorta Hukuku, Şirketler Hukuku , Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Spor Hukuku, Rekabet Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Trafik Hukuku, Kira Davaları, Konkordato, Ortaklığın Giderilmesi Davaları , Uyuşmazlıkların Çözümü ve Dava Takibi konularında Eskişehir Avukatlık hizmeti veren Hukuk Ofisimiz uzman olan Avukat, Arabulucu, Hukukçu, Uzman Danışmanlarımız ile her türlü sorununuza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için çalışmaktadır.

Ortaklığın Giderilmesi Davaları Hakkında Detaylı BİLGİ

Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı
Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı Nedir?
Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı Olarak Verdiğimiz Hizmetler
Eskişehir’de İzale-i Şuyu Avukatı hizmetini Avukat Gökçe BALOĞLU nasıl vermektedir?
Eskişehir en iyi İzale-i Şuyu Avukatı ile çalışmak önemli midir?
Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı Ücreti
İzale-i Şuyu Hukuku sorunları için Avukat tutmak zorunda mıdır?
Türkiye’nin en iyi İzale-i Şuyu Avukatları nerededir? gibi gelen sorular için Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı tarafından hazırlanan makalemizi inceleyebilirsiniz.

Eskişehir Avukatları arasında yer alan Baloğlu Hukuk & Danışmanlık ofisimizden Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir.

Bizlerle her türlü Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları ile ilgili soru ve sorununuzla ilgili ilgili avukata sor sayfamızdan bize ulaşabilir dilerseniz Eskişehir Avukatları arasında yer alan Hukuk büromuza iletişim sayfamızdan da irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Avukatlık büromuzun kurucusu Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, önce Eskişehir Barosu‘na bağlı olarak avukatlık yapmakta ve hukuki çalışmalarını Ortaklığın Giderilmesi Davaları dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında ile birlikte hukukun tüm alanlarında müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU sitemizde bulunan tüm içerikler hukuka uygun ve bilgi amaçlıdır.Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları - Eskişehir Avukatlık Bürosu

Ortaklığın Giderilmesi Davaları alanında avukat uzmanlığının kazanılması için avukatın Ortaklığın Giderilmesi Davaları alandaki davaları takip etmesi, Ortaklığın Giderilmesi Davaları seminerlerine katılarak, hukuksal olarak yargı içtihatları ve güncel Ortaklığın Giderilmesi Davaları ile ilgili yargıtay kararlarını takip etmesi gereklidir. Ortaklığın Giderilmesi Davaları alanındaki suç sayısı oldukça fazla olduğu için; İzale-i Şuyu Avukatı uzmanlık gerektiren bir alandır.

Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı - Eskişehir Avukat

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları alanında hizmet veren avukatlarımızın ana uzmanlık alanı Ortaklığın Giderilmesi Davaları olduğu için avukatlarımız yazdığı ve bilgi verdiği makaleler tamamen Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları tasviyelerini içermektedir. Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları alanına giren tüm Ortaklığın Giderilmesi Davaları davaları ve mahkeme işlemleriniz için Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı alanında uzman İzale-i Şuyu Avukatı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Ortaklığın Giderilmesi Davaları için neden İzale-i Şuyu Avukatı gereklidir?

Eskişehir Avukat ofisleri arasında Ortaklığın Giderilmesi Davaları davalarına Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları alanında uzman bir avukat seçilmelidir. Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı ile çalışmak hakların kazanılması, kaybedilmemesi ve doğru kullanılması açısından çok önem arzetmektedir. Ortaklığın Giderilmesi Davaları ihtiyaçlarınız için Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları Avukatı Gökçe BALOĞLU hukuk bürosu; özellikle Ortaklığın Giderilmesi Davaları alanında uzman Eskişehirli İzale-i Şuyu Avukatı kadrosuyla Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları ihtiyaçlarınız için Eskişehir merkez ofisi ile hizmet vermektedir.

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları davalarına Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı mı bakmak zorundadır?

Ortaklığın Giderilmesi Davaları davanızın bulunduğu şehir dışında faaliyet gösteren başka bir avukatla çalışılması mümkündür. Fakat özellikle seçilecek avukatın İzale-i Şuyu Avukatı olması önemlidir. davanızın bulunduğu il dışından seçeceğiniz İzale-i Şuyu Avukatının; ulaşım ve konaklama masrafları olacağından ötürü davanın görüleceği şehirden bir avukat ile çalışılması dava ve hukuku süreçlerin genelinde masraf, zaman ve ulaşılabilirlik açısından avantajınıza olmaktadır.
Bu yüzden Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları davalarında, Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı olarak sizlere yardımcı olmak için hazırız.
Eskişehir avukat seçiminizde Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı tarafından Ortaklığın Giderilmesi Davaları için tavsiyeler!

Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı ihtiyaçlarınızda Ortaklığın Giderilmesi Davaları alanında Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları ve mahkemeleri hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve Ortaklığın Giderilmesi Davaları alanıyla ilgili verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilir, Bizlerle her türlü Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları ile ilgili sorularınızı burada bulunan form ile bizlere ulaştırabilir, Dilerseniz burada bulunan Avukata Sor bağlantısı ile İzale-i Şuyu Avukatımız tarafından sorunuza cevap alabilir, İzale-i Şuyu Avukatı tarafından Ortaklığın Giderilmesi Davaları ile ilgili hazırladığımız makalelere buradan özel Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları Makalerini takip edebilir ya da burada bulunan Ortaklığın Giderilmesi Davaları hakkında sıkça sorulan soruları inleyebilir. İzale-i Şuyu Avukatı ihtiyaçlarınız için ofisimizden de randevu talep edebilirsiniz.

Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı ücreti nedir? Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları dava ücreti nedir?

Ortaklığın Giderilmesi Davaları Eskişehir Avukat Danışma nedir? 2022 Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı Asgari Ücret Tarifesi Tablosu ve Ortaklığın Giderilmesi Davaları Dava Ücreti nedir? Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları Dava Açma Ücreti ve Masrafları ile İzale-i Şuyu Avukatı Eskişehir dava ücreti gibi bir çok soru ve konuya burada bulunan makaleler sayfasından ulaşabilir, yukarıda belirttiğimiz konular haricinde de bir çok soruya burada bulunan Eskişehir Avukat Danışma Sıkça Sorulan Sorular sayasından ulaşabilirsiniz.

 • Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları ihtiyaçlarınız ve İzale-i Şuyu Avukatına soru sormak için burayı tıklayın.
 • İzale-i Şuyu Avukatı Eskişehir iletişim bilgileri için burayı tıklayın.
 • Avukat Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları GÖKÇE BALOĞLU Hukuk ve Danışmanlık Büromuza ulaşmak için burayı tıklayın.
 • Eskişehir En İyi İzale-i Şuyu Avukatı ve Eskişehir'daki en iyi avukatlar kimdir? konulu makaleler için burayı tıklayın.
 • Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları hakkında Sıkça Sorulan Sorular burayı tıklayın.
 • Ortaklığın Giderilmesi Davaları Eskişehir Mahkeme ve davaları için hazırladığımız makaleler için burayı tıklayın.
 • Eskişehir Avukat iletişim bilgisi ve eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı telefon numarası için burayı tıklayın.
Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları Makaleleri

Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı tarafından hazırladığımız Ortaklığın Giderilmesi Davaları Makaleleri

Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları konusunda uzman Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı Gökçe BALOĞLU

Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir Ortaklığın Giderilmesi Davaları konusunda Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatı olarak sorularınızı cevaplıyoruz. Ortaklığın Giderilmesi Davaları ile ilgili tüm sorularınızı Avukata sor sayfamızdan Eskişehir İzale-i Şuyu Avukatına sorabilir, verdiğimiz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz.