Hakkımızda

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Eskişehir Barosuna bağlı Eskişehir ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Eskişehir Avukat arayışınıza, Eskişehir’de Hukuk bürosu olan Eskişehir Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi, Baloğlu Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bize istediğiniz her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır. Eskişehir Avukat Soru SOR!

Marka ve Patent Hukuku

MARKA ve PATENT HUKUKU NEDİR ?

Eskişehir Avukat BALOĞLU hukuk bürosu kurucu ortağı Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak ; Günümüzde marka ve patent işlemleri çok önem kazanmıştır. Bir teknoloji firmasının yaptığı bir ürün, bir gıda firmasının çıkardığı bir bisküvi, bir şirketin logosu, bir yörenin kendine ait yöresel yemeği veya bir holdingin yeni kuracağı marka gibi konular bu hukuk dalını ilgilendirir.

Bu gibi konular git gide önem kazanmakta ve birey ile şirketlerin bu konuda destek ve danışmanlığa ihtiyacı olmaktadır. Bu gibi danışmanlık ihtiyaçlarının artmasıyla da Marka ve Patent Avukatı konusunda uzman Avukat ihtiyacı her geçen gün artmaktadır.

Bu bağlamda mevzuata hakim avukatlar, müvekkillerini doğru yönlendirmekle yükümlüdürler. Eskişehir Avukat ve Marka ve Patent Hukuku konusunda uzman bir ekibe sahibiz.

MARKA ve PATENT AVUKATI İHTİYAÇLARI İÇİN NEDEN BİZ ?

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir ve çevre illerde açılacak Eskişehir Marka ve Patent Hukuku davaları ve Marka ve Patent Hukuku’na İlişkin Tüm İhtilaf konuları ile ilgili avukatlık, hukuki danışmanlık, uyuşmazlık ve dava hizmetlerini için Eskişehir Avukat ofisleri arasında yer alan Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Avukatı Gökçe BALOĞLU Hukuk Ofisinde Eskişehir Marka ve Patent Avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

MARKA ve PATENT AVUKATI VEKALETİ NEDİR?

Marka ve Patent Avukatı Eskişehir ve çevre illerde de davalarınız takip edebilir, Avukat Eskişehir ve İl dışı tüm mahkemelerde vereceğiniz vekalet ile işlemlerinizi yapabilir.

Avukat Eskişehir Marka ve Patent Hukuku alanında edindiği tecrübe ve uzmanlığı sayesinde Marka ve Patent Hukuku Avukatı Eskişehir ilinde açılacak davaları Eskişehir Mahkemelerine başvuru yaparak, Eskişehir Marka ve Patent Hukuku konularına giren davalarınız için zaman ve maddi avantajları kazanmanıza olanak sağlar.

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku konusunda, Eskişehir Marka ve Patent Avukatı marka hakları, patent hakları, marka tescili, patent alımı, marka vekilliği, telif hakları, faydalı model koruması, Türk Patent ve Marka Kurumu ile yapılacak her işlemler de dahil olmak üzere Eskişehir Marka ve Patent Hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak; Eskişehir Marka ve Patent Hukuku konusunda Eskişehir Marka ve Patent Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Marka ve Patent Hukuku alanına giren tüm hukuki konularda müvekkillerimize Marka ve Patent Hukuku Avukatı olarak Türkiye’de açılacak ya da takip edecek Marka ve Patent Hukuku Davaları alanına giren hukuki davaları, uzmanlık alanına göre takip ederek konusunda uzman Marka ve Patent Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

 

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı, Marka ve Patent hukuku konusunda açılacak bütün müvekkillerine hukuki yardım ve danışmanlık faaliyetleri sürdüren avukattır. Marka ve Patent hukuku alanında hizmet veren avukatın aldığı davalar çok çeşitlidir.

Bu nedenle sadece Eskişehir Marka ve Patent avukatı demek doğru olmayacaktır.

Eskişehir Barosuna kayıtlı Avukat Gökçe Baloğlu’nun kurucusu olduğu BALOĞLU Hukuk Bürosu olarak Marka ve Patent hukuku dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında, hukukun tüm alanlarında destek müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Marka ve Patent Hukuku Avukatı Eskişehir

Marka ve Patent Hukuku Avukatı Eskişehir ve çevre illerde Marka ve Patent Hukuku kapsamında açılmış olan tüm dava ve işlerde, dosyaya taraf olmuş kişilerin  haklarını en etkin şekilde savunan kişi demektir

 

Eskişehir En İyi Marka ve Patent Hukuku Avukatı

Eskişehir En İyi Marka ve Patent Hukuku Avukatı Eskişehir Barosuna kayıtlı, Marka ve Patent Hukuku konusunda müvekkillerine en üstün gayret ve özveriyle hizmet veren avukattır. Marka ve Patent Hukuku davalarında vatandaşlar hak kayıplarının önüne geçmek için Eskişehir En İyi Marka ve Patent Hukuku Avukatını bulmak için çaba sarf etmektedir. Ancak şu iyi bilinmelidir ki, en iyi avukat bile bazen davayı kaybedebilmektedir.

Çünkü avukatlık sonuç vadeden bir meslek değildir. Her somut olayı kendi özelinde değerlendirmek gerekir. Eskişehir En iyi Marka ve Patent Hukuku Avukatı demek somut olayı doğru şekilde değerlendirip, hukuki donanımıyla sürecin kontrolünü sağlayan avukattır demek mümkündür.

Bu nedenlerden dolayı Eskişehir En İyi Marka ve Patent Hukuku Avukatı diye bir şey demek doğru değildir.

ESKİŞEHİR MARKA VE PATENT HUKUKU NEDİR ?

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak Marka ve Patent Hukukunun kapsamını tanımlayacak olursak;  Büromuz müvekkillerine marka hakları, patent hakları, marka tescili, patent alımı, marka vekilliği, telif hakları, faydalı model koruması, Türk Patent ve Marka Kurumu ile yapılacak her işlemler de dahil olmak üzere Eskişehir Marka ve Patent Hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak; Eskişehir Marka ve Patent Hukuku konusunda Eskişehir Marka ve Patent Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Marka ve Patent Hukuku Avukatının Sorumlulukları

 • Marka ve Patent Hukuku alanında her türlü hukuksal araştırma ve gerekli
 • işlemler konusunda her türlü gerekli işlemi yapar.
 • Marka ve Patent Hukuku konusunda her türlü dava takibi yapar.
 • Marka ve Patent Hukuku konusunda her türlü danışmanlık hizmeti verir.
 • Marka tescili konusunda hukuksal danışmanlık hizmeti ve gerekli diğer işlemleri yürütür.
 • Faydalı model koruması konusunda hukuksal danışmanlık ve işlemleri yürütür.

 

ESKİŞEHİR MARKA VE PATENT HUKUKUNUN ÖZELLİKLERİ

Gökçe BALOĞLU Eskişehir hukuk bürosu olarak sizlere sıraladık;

 • Marka ve Patent Hukuku kuralları, birçok teknik ayrıntı barındırır.
 • Marka ve Patent Hukuku, Fikri Sınai Hukukun içinde yer alır.

ESKİŞEHİR MARKA VE PATENT HUKUKUNUN KAYNAKLARI

Marka ve Patent Hukukunda çeşitli kanunlardan faydalanılmaktadır. Bunlar; öncelikle Sınai Mülkiyet Kanunu ve bunun yanı sıra ilgili diğer mevzuatlardır.

Eskişehir Marka ve Patent hukuku hakkında daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU makaleler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Marka ve Patent Hukuku Davaları Nerede Açılır?

Marka ve Patent Hukukunda birden fazla konu içeren davalar bulunduğu için, Marka ve Patent Hukukuna ait davaların tek bir yerde açılabileceğini söylemek doğru olmaz fakat kural olarak Marka ve Patent  hukukundan kaynaklanan davalar, Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemelerinde açılır. Bunun yanı sıra açılacak olan her dava kendi içerisinde değerlendirilerek görevli mahkemenin iyi tespit edilmesi gerekir.

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku davası nerede açılır? Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Marka ve Patent Hukuku davaları Hangi Sebeplerle Açılır?

Marka hakları, patent hakları, marka tescili, patent alımı, marka vekilliği, telif hakları, faydalı model koruması, Türk Patent ve Marka Kurumu ile yapılacak her işlemler de dahil olmak üzere birçok sebeple Marka ve Patent Hukuku davası açılabilir.

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku davaları hangi sebeplerden açılır? Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Harici Diğer Hukuki Hizmetlerimiz

Aile Hukuku , Bilişim Hukuku,  Enerji Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Miras Hukuku, Sağlık Hukuku , Sermaye Piyasası Hukuku, Sigorta Hukuku, Şirketler Hukuku , Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Spor Hukuku, Rekabet Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Trafik Hukuku, Kira Davaları, Konkordato, Ortaklığın Giderilmesi Davaları , Uyuşmazlıkların Çözümü ve Dava Takibi konularında Eskişehir Avukatlık hizmeti veren Hukuk Ofisimiz uzman olan Avukat, Arabulucu, Hukukçu, Uzman Danışmanlarımız ile her türlü sorununuza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için çalışmaktadır.

Marka ve Patent Hukuku Hakkında Detaylı BİLGİ

Eskişehir Marka ve Patent Avukatı
Eskişehir Marka ve Patent Avukatı Nedir?
Eskişehir Marka ve Patent Avukatı Olarak Verdiğimiz Hizmetler
Eskişehir’de Marka ve Patent Avukatı hizmetini Avukat Gökçe BALOĞLU nasıl vermektedir?
Eskişehir en iyi Marka ve Patent Avukatı ile çalışmak önemli midir?
Eskişehir Marka ve Patent Avukatı Ücreti
Marka ve Patent Hukuku sorunları için Avukat tutmak zorunda mıdır?
Türkiye’nin en iyi Marka ve Patent Avukatları nerededir? gibi sorular için Eskişehir Marka ve Patent Avukatı tarafından hazırlanan makalemizi inceleyebilirsiniz.

Eskişehir Avukatları arasında yer alan Baloğlu Hukuk & Danışmanlık ofisimizden Eskişehir Marka ve Patent hukuku hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir.

Bizlerle her türlü Eskişehir Marka ve Patent hukuku ile ilgili soru ve sorununuzla ilgili ilgili avukata sor sayfamızdan bize ulaşabilir dilerseniz Eskişehir Avukatları arasında yer alan Hukuk büromuza iletişim sayfamızdan da irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Avukatlık büromuzun kurucusu Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, önce Eskişehir Barosu‘na bağlı olarak avukatlık yapmakta ve hukuki çalışmalarını Marka ve Patent hukuku dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında ile birlikte hukukun tüm alanlarında müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU sitemizde bulunan tüm içerikler hukuka uygun ve bilgi amaçlıdır.Eskişehir Marka ve Patent Hukuku - Eskişehir Avukatlık Bürosu

Marka ve Patent Hukuku alanında avukat uzmanlığının kazanılması için avukatın Marka ve Patent Hukuku alandaki davaları takip etmesi, Marka ve Patent Hukuku seminerlerine katılarak, hukuksal olarak yargı içtihatları ve güncel Marka ve Patent Hukuku ile ilgili yargıtay kararlarını takip etmesi gereklidir. Marka ve Patent Hukuku alanındaki suç sayısı oldukça fazla olduğu için; Marka Patent Avukatı uzmanlık gerektiren bir alandır.

Eskişehir Marka Patent Avukatı - Eskişehir Avukat

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku alanında hizmet veren avukatlarımızın ana uzmanlık alanı Marka ve Patent Hukuku olduğu için avukatlarımız yazdığı ve bilgi verdiği makaleler tamamen Eskişehir Marka ve Patent Hukuku tasviyelerini içermektedir. Eskişehir Marka ve Patent Hukuku alanına giren tüm Marka ve Patent Hukuku davaları ve mahkeme işlemleriniz için Eskişehir Marka Patent Avukatı alanında uzman Marka Patent Avukatı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Marka ve Patent Hukuku için neden Marka Patent Avukatı gereklidir?

Eskişehir Avukat ofisleri arasında Marka ve Patent Hukuku davalarına Eskişehir Marka ve Patent Hukuku alanında uzman bir avukat seçilmelidir. Eskişehir Marka Patent Avukatı ile çalışmak hakların kazanılması, kaybedilmemesi ve doğru kullanılması açısından çok önem arzetmektedir. Marka ve Patent Hukuku ihtiyaçlarınız için Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Avukatı Gökçe BALOĞLU hukuk bürosu; özellikle Marka ve Patent Hukuku alanında uzman Eskişehirli Marka Patent Avukatı kadrosuyla Eskişehir Marka ve Patent Hukuku ihtiyaçlarınız için Eskişehir merkez ofisi ile hizmet vermektedir.

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku davalarına Eskişehir Marka Patent Avukatı mı bakmak zorundadır?

Marka ve Patent Hukuku davanızın bulunduğu şehir dışında faaliyet gösteren başka bir avukatla çalışılması mümkündür. Fakat özellikle seçilecek avukatın Marka Patent Avukatı olması önemlidir. davanızın bulunduğu il dışından seçeceğiniz Marka Patent Avukatının; ulaşım ve konaklama masrafları olacağından ötürü davanın görüleceği şehirden bir avukat ile çalışılması dava ve hukuku süreçlerin genelinde masraf, zaman ve ulaşılabilirlik açısından avantajınıza olmaktadır.
Bu yüzden Eskişehir Marka ve Patent Hukuku davalarında, Eskişehir Marka Patent Avukatı olarak sizlere yardımcı olmak için hazırız.
Eskişehir avukat seçiminizde Eskişehir Marka Patent Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Marka Patent Avukatı tarafından Marka ve Patent Hukuku için tavsiyeler!

Eskişehir Marka Patent Avukatı ihtiyaçlarınızda Marka ve Patent Hukuku alanında Eskişehir Marka ve Patent Hukuku ve mahkemeleri hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve Marka ve Patent Hukuku alanıyla ilgili verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilir, Bizlerle her türlü Eskişehir Marka ve Patent Hukuku ile ilgili sorularınızı burada bulunan form ile bizlere ulaştırabilir, Dilerseniz burada bulunan Avukata Sor bağlantısı ile Marka Patent Avukatımız tarafından sorunuza cevap alabilir, Marka Patent Avukatı tarafından Marka ve Patent Hukuku ile ilgili hazırladığımız makalelere buradan özel Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Makalerini takip edebilir ya da burada bulunan Marka ve Patent Hukuku hakkında sıkça sorulan soruları inleyebilir. Marka Patent Avukatı ihtiyaçlarınız için ofisimizden de randevu talep edebilirsiniz.

Eskişehir Marka Patent Avukatı ücreti nedir? Eskişehir Marka ve Patent Hukuku dava ücreti nedir?

Marka ve Patent Hukuku Eskişehir Avukat Danışma nedir? 2022 Eskişehir Marka Patent Avukatı Asgari Ücret Tarifesi Tablosu ve Marka ve Patent Hukuku Dava Ücreti nedir? Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Dava Açma Ücreti ve Masrafları ile Marka Patent Avukatı Eskişehir dava ücreti gibi bir çok soru ve konuya burada bulunan makaleler sayfasından ulaşabilir, yukarıda belirttiğimiz konular haricinde de bir çok soruya burada bulunan Eskişehir Avukat Danışma Sıkça Sorulan Sorular sayasından ulaşabilirsiniz.

 • Eskişehir Marka ve Patent Hukuku ihtiyaçlarınız ve Marka Patent Avukatına soru sormak için burayı tıklayın.
 • Marka Patent Avukatı Eskişehir iletişim bilgileri için burayı tıklayın.
 • Avukat Eskişehir Marka ve Patent Hukuku GÖKÇE BALOĞLU Hukuk ve Danışmanlık Büromuza ulaşmak için burayı tıklayın.
 • Eskişehir En İyi Marka Patent Avukatı ve Eskişehir'daki en iyi avukatlar kimdir? konulu makaleler için burayı tıklayın.
 • Eskişehir Marka ve Patent Hukuku hakkında Sıkça Sorulan Sorular burayı tıklayın.
 • Marka ve Patent Hukuku Eskişehir Mahkeme ve davaları için hazırladığımız makaleler için burayı tıklayın.
 • Eskişehir Avukat iletişim bilgisi ve eskişehir Marka Patent Avukatı telefon numarası için burayı tıklayın.
Eskişehir Marka ve Patent Hukuku Makaleleri

Eskişehir Marka Patent Avukatı tarafından hazırladığımız Marka ve Patent Hukuku Makaleleri

Eskişehir Marka ve Patent Hukuku konusunda uzman Eskişehir Marka Patent Avukatı Gökçe BALOĞLU

Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir Marka ve Patent Hukuku konusunda Eskişehir Marka Patent Avukatı olarak sorularınızı cevaplıyoruz. Marka ve Patent Hukuku ile ilgili tüm sorularınızı Avukata sor sayfamızdan Eskişehir Marka Patent Avukatına sorabilir, verdiğimiz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz.