Hakkımızda

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Eskişehir Barosuna bağlı Eskişehir ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Eskişehir Avukat arayışınıza, Eskişehir’de Hukuk bürosu olan Eskişehir Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi, Baloğlu Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bize istediğiniz her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır. Eskişehir Avukat Soru SOR!

Konkordato

KONKORDATO NEDİR ?

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU hukuk bürosu kurucu ortağı Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak ; İş hayatında bazen işler yolunda gitmeyebilir. Ve kişiler şirketleri iflas edebilir.

Şirketlerin iflası durumunda konkordato konusu gündeme gelecektir. Konkordato; iflas eden şirketlerin borçlarını alacaklılara ne şekilde, ne zaman ne sırayla ve benzeri konuları mahkemeyle belirlemesidir. Konkordato davasının borçlu ve alacaklı taraflarında veya mahkeme dışı her türlü konkordato işlemlerinde bir avukat kişileri pek çok zorluktan kurtarmaktadır. Bu gibi konularda Konkordato Avukatı konusunda uzman Avukat ihtiyacı her geçen gün artmaktadır.

Bu bağlamda mevzuata hakim avukatlar, müvekkillerini doğru yönlendirmekle yükümlüdürler. Eskişehir Avukat ve Konkordato Hukuku konusunda uzman bir ekibe sahibiz.

KONKORDATO AVUKATI İHTİYAÇLARI İÇİN NEDEN BİZ ?

Eskişehir Konkordato Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir ve çevre illerde açılacak Eskişehir Konkordato davaları ve Konkordato Hukuku’na İlişkin Tüm İhtilaf konuları ile ilgili avukatlık, hukuki danışmanlık, uyuşmazlık ve dava hizmetlerini için Eskişehir Avukat ofisleri arasında yer alan Eskişehir Konkordato Avukatı Gökçe BALOĞLU Hukuk Ofisinde Eskişehir Konkordato Avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

KONKORDATO AVUKATI VEKALETİ NEDİR?

Konkordato Avukatı Eskişehir ve çevre illerde de davalarınız takip edebilir, Avukat Eskişehir ve İl dışı tüm mahkemelerde vereceğiniz vekalet ile işlemlerinizi yapabilir.

Avukat Eskişehir Konkordato alanında edindiği tecrübe ve uzmanlığı sayesinde Konkordato Avukatı Eskişehir ilinde açılacak davaları Eskişehir Mahkemelerine başvuru yaparak, Eskişehir Konkordato konularına giren davalarınız için zaman ve maddi avantajları kazanmanıza olanak sağlar.

Konkordato alanına giren tüm hukuki konularda müvekkillerimize Konkordato Avukatı olarak Türkiye’de açılacak ya da takip edecek Konkordato Davaları alanına giren hukuki davaları, uzmanlık alanına göre takip ederek konusunda uzman Konkordato Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Konkordato Hukuk Avukatı konkordato işlemleri, konkordato davası, konkordato alacaklısı işlemleri, konkordato ilan etme, konkordato alacaklılar toplantısı, konkordato alacaklıların kendi arasında uzlaşması, konkordato itirazı gibi konular da dahil olmak üzere Eskişehir Konkordato Hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak; Eskişehir Konkordato Hukuku konusunda Eskişehir Konkordato Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Konkordato Hukuku Avukatı

Eskişehir Konkordato Hukuku Avukatı, Konkordato hukuku konusunda açılacak bütün müvekkillerine hukuki yardım ve danışmanlık faaliyetleri sürdüren avukattır. Konkordato hukuku alanında hizmet veren avukatın aldığı davalar çok çeşitlidir.

Eskişehir Barosuna kayıtlı Avukat Gökçe Baloğlu’nun kurucusu olduğu BALOĞLU Hukuk Bürosu olarak Konkordato hukuku dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında, hukukun tüm alanlarında destek müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Bu nedenle sadece Eskişehir Konkordato hukuku avukatı demek doğru olmayacaktır.

Eskişehir Konkordato Avukatı

Eskişehir Konkordato Avukatı Konkordato Hukuku kapsamında açılmış olan tüm dava ve işlerde, dosyaya taraf olmuş kişilerin  haklarını en etkin şekilde savunan kişi demektir

Eskişehir En İyi Konkordato Hukuku Avukatı

Eskişehir En İyi Konkordato Hukuku Avukatı Eskişehir Barosuna kayıtlı, Konkordato Hukuku konusunda müvekkillerine en üstün gayret ve özveriyle hizmet veren avukattır. Konkordato Hukuku davalarında vatandaşlar hak kayıplarının önüne geçmek için Eskişehir En İyi Konkordato Hukuku Avukatını bulmak için çaba sarf etmektedir. Ancak şu iyi bilinmelidir ki, en iyi avukat bile bazen davayı kaybedebilmektedir.

Çünkü avukatlık sonuç vadeden bir meslek değildir. Her somut olayı kendi özelinde değerlendirmek gerekir. Eskişehir En iyi Konkordato Hukuku Avukatı demek somut olayı doğru şekilde değerlendirip, hukuki donanımıyla sürecin kontrolünü sağlayan avukattır demek mümkündür.

Bu nedenlerden dolayı Eskişehir En İyi Konkordato Hukuku Avukatı diye bir şey demek doğru değildir.

ESKİŞEHİR KONKORDATO HUKUKU NEDİR ?

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak Konkordato Hukukunun kapsamını tanımlayacak olursak;  Büromuz müvekkillerine konkordato işlemleri, konkordato davası, konkordato alacaklısı işlemleri, konkordato ilan etme, konkordato alacaklılar toplantısı, konkordato alacaklıların kendi arasında uzlaşması, konkordato itirazı gibi konular da dahil olmak üzere Eskişehir Konkordato Hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak; Eskişehir Konkordato Hukuku konusunda Eskişehir Konkordato Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Konkordato Hukuku Avukatının Sorumlulukları

 • Konkordato Hukuku alanında her türlü hukuksal araştırma ve gerekli işlemler konusunda her türlü gerekli işlemi yapar.
 • Konkordato Hukuku konusunda her türlü dava takibi yapar.
 • Konkordato Hukuku konusunda her türlü danışmanlık hizmeti verir.
 • Alacaklıların uzlaşması konusunda hukuksal danışmanlık hizmeti ve gerekli diğer işlemleri yürütür.
 • Konkordato ilanı konusunda hukuksal danışmanlık ve işlemleri yürütür.

 

ESKİŞEHİR KONKORDATO HUKUKUNUN ÖZELLİKLERİ

Gökçe BALOĞLU Eskişehir hukuk bürosu olarak sizlere sıraladık;

 • Konkordato Hukuku, borçlunun iflasının önüne geçilmesini amaçlar,
 • Konkordato Hukuku davalarının sonunda genellikle hakim, tarafların anlaşmasını onaylar ve borç yeni bir ödeme planı kazanmış olur.
 • Konkordato anlaşması, iflastan sonra da yapılabilir.

ESKİŞEHİR KONKORDATO HUKUKUNUN KAYNAKLARI

Konkordato Hukukunda çeşitli kanunlardan faydalanılmaktadır. Bunlar; öncelikle İcra İflas Kanunu, Ticaret Kanunu ve bunların yanı sıra ilgili diğer mevzuatlardır.

Eskişehir Konkordato hukuku hakkında daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU makaleler sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Konkordato Hukuku Davaları Nerede Açılır?

Konkordato Hukukunda birden fazla konu içeren davalar bulunduğu için, Konkordato Hukukuna ait davaların tek bir yerde açılabileceğini söylemek doğru olmaz. Açılacak olan her dava kendi içerisinde değerlendirilerek görevli mahkemenin iyi tespit edilmesi gerekir.

Eskişehir Konkordato Hukuku davası nerede açılır? Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU makaleler sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Konkordato Hukuku davaları Hangi Sebeplerle Açılır?

Konkordato işlemleri, konkordato davası, konkordato alacaklısı işlemleri, konkordato ilan etme, konkordato alacaklılar toplantısı, konkordato alacaklıların kendi arasında uzlaşması, konkordato itirazı gibi konular da dahil olmak üzere Eskişehir Konkordato Hukuku konusuna giren  tüm hususlar da  dahil olmak üzere birçok sebeple Konkordato Hukuku davası açılabilir.

Eskişehir Konkordato Hukuku davaları hangi sebeplerden açılır?

Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

 

Eskişehir Konkordato Hukuku Harici Diğer Hukuki Hizmetlerimiz

Aile Hukuku , Bilişim Hukuku,  Enerji Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Miras Hukuku, Sağlık Hukuku , Sermaye Piyasası Hukuku, Sigorta Hukuku, Şirketler Hukuku , Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Spor Hukuku, Rekabet Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Trafik Hukuku, Kira Davaları, Konkordato, Ortaklığın Giderilmesi Davaları , Uyuşmazlıkların Çözümü ve Dava Takibi konularında Eskişehir Avukatlık hizmeti veren Hukuk Ofisimiz uzman olan Avukat, Arabulucu, Hukukçu, Uzman Danışmanlarımız ile her türlü sorununuza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için çalışmaktadır.

Konkordato Hukuku Hakkında Detaylı BİLGİ

Eskişehir Konkordato Avukatı
Eskişehir Konkordato Avukatı Nedir?
Eskişehir Konkordato Avukatı Olarak Verdiğimiz Hizmetler
Eskişehir’de Konkordato Avukatı hizmetini Avukat Gökçe BALOĞLU nasıl vermektedir?
Eskişehir en iyi Konkordato Avukatı ile çalışmak önemli midir?
Eskişehir Konkordato Avukatı Ücreti
Konkordato Hukuku sorunları için Avukat tutmak zorunda mıdır?
Türkiye’nin en iyi Konkordato Avukatları nerededir? gibi sorular için Eskişehir Konkordato Avukatı tarafından hazırlanan makalemizi inceleyebilirsiniz.

Eskişehir Avukatları arasında yer alan Baloğlu Hukuk & Danışmanlık ofisimizden Eskişehir Konkordato hukuku hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir.

Bizlerle her türlü Eskişehir Konkordato ile ilgili soru ve sorununuzla ilgili ilgili avukata sor sayfamızdan bize ulaşabilir dilerseniz Eskişehir Avukatları arasında yer alan Hukuk büromuza iletişim sayfamızdan da irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Avukatlık büromuzun kurucusu Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, önce Eskişehir Barosu‘na bağlı olarak avukatlık yapmakta ve hukuki çalışmalarını Konkordato hukuku dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında ile birlikte hukukun tüm alanlarında müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU sitemizde bulunan tüm içerikler hukuka uygun ve bilgi amaçlıdır.Eskişehir Konkordato - Eskişehir Avukatlık Bürosu

Konkordato alanında avukat uzmanlığının kazanılması için avukatın Konkordato alandaki davaları takip etmesi, Konkordato seminerlerine katılarak, hukuksal olarak yargı içtihatları ve güncel Konkordato ile ilgili yargıtay kararlarını takip etmesi gereklidir. Konkordato alanındaki suç sayısı oldukça fazla olduğu için; Konkordato Avukatı uzmanlık gerektiren bir alandır.

Eskişehir Konkordato Avukatı - Eskişehir Avukat

Eskişehir Konkordato alanında hizmet veren avukatlarımızın ana uzmanlık alanı Konkordato olduğu için avukatlarımız yazdığı ve bilgi verdiği makaleler tamamen Eskişehir Konkordato tasviyelerini içermektedir. Eskişehir Konkordato alanına giren tüm Konkordato davaları ve mahkeme işlemleriniz için Eskişehir Konkordato Avukatı alanında uzman Konkordato Avukatı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Konkordato için neden Konkordato Avukatı gereklidir?

Eskişehir Avukat ofisleri arasında Konkordato davalarına Eskişehir Konkordato alanında uzman bir avukat seçilmelidir. Eskişehir Konkordato Avukatı ile çalışmak hakların kazanılması, kaybedilmemesi ve doğru kullanılması açısından çok önem arzetmektedir. Konkordato ihtiyaçlarınız için Eskişehir Konkordato Avukatı Gökçe BALOĞLU hukuk bürosu; özellikle Konkordato alanında uzman Eskişehirli Konkordato Avukatı kadrosuyla Eskişehir Konkordato ihtiyaçlarınız için Eskişehir merkez ofisi ile hizmet vermektedir.

Eskişehir Konkordato davalarına Eskişehir Konkordato Avukatı mı bakmak zorundadır?

Konkordato davanızın bulunduğu şehir dışında faaliyet gösteren başka bir avukatla çalışılması mümkündür. Fakat özellikle seçilecek avukatın Konkordato Avukatı olması önemlidir. davanızın bulunduğu il dışından seçeceğiniz Konkordato Avukatının; ulaşım ve konaklama masrafları olacağından ötürü davanın görüleceği şehirden bir avukat ile çalışılması dava ve hukuku süreçlerin genelinde masraf, zaman ve ulaşılabilirlik açısından avantajınıza olmaktadır.
Bu yüzden Eskişehir Konkordato davalarında, Eskişehir Konkordato Avukatı olarak sizlere yardımcı olmak için hazırız.
Eskişehir avukat seçiminizde Eskişehir Konkordato Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Konkordato Avukatı tarafından Konkordato için tavsiyeler!

Eskişehir Konkordato Avukatı ihtiyaçlarınızda Konkordato alanında Eskişehir Konkordato ve mahkemeleri hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve Konkordato alanıyla ilgili verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilir, Bizlerle her türlü Eskişehir Konkordato ile ilgili sorularınızı burada bulunan form ile bizlere ulaştırabilir, Dilerseniz burada bulunan Avukata Sor bağlantısı ile Konkordato Avukatımız tarafından sorunuza cevap alabilir, Konkordato Avukatı tarafından Konkordato ile ilgili hazırladığımız makalelere buradan özel Eskişehir Konkordato Makalerini takip edebilir ya da burada bulunan Konkordato hakkında sıkça sorulan soruları inleyebilir. Konkordato Avukatı ihtiyaçlarınız için ofisimizden de randevu talep edebilirsiniz.

Eskişehir Konkordato Avukatı ücreti nedir? Eskişehir Konkordato dava ücreti nedir?

Konkordato Eskişehir Avukat Danışma nedir? 2022 Eskişehir Konkordato Avukatı Asgari Ücret Tarifesi Tablosu ve Konkordato Dava Ücreti nedir? Eskişehir Konkordato Dava Açma Ücreti ve Masrafları ile Konkordato Avukatı Eskişehir dava ücreti gibi bir çok soru ve konuya burada bulunan makaleler sayfasından ulaşabilir, yukarıda belirttiğimiz konular haricinde de bir çok soruya burada bulunan Eskişehir Avukat Danışma Sıkça Sorulan Sorular sayasından ulaşabilirsiniz.

 • Eskişehir Konkordato ihtiyaçlarınız ve Konkordato Avukatına soru sormak için burayı tıklayın.
 • Konkordato Avukatı Eskişehir iletişim bilgileri için burayı tıklayın.
 • Avukat Eskişehir Konkordato GÖKÇE BALOĞLU Hukuk ve Danışmanlık Büromuza ulaşmak için burayı tıklayın.
 • Eskişehir En İyi Konkordato Avukatı ve Eskişehir'daki en iyi avukatlar kimdir? konulu makaleler için burayı tıklayın.
 • Eskişehir Konkordato hakkında Sıkça Sorulan Sorular burayı tıklayın.
 • Konkordato Eskişehir Mahkeme ve davaları için hazırladığımız makaleler için burayı tıklayın.
 • Eskişehir Avukat iletişim bilgisi ve eskişehir Konkordato Avukatı telefon numarası için burayı tıklayın.
Eskişehir Konkordato Makaleleri

Eskişehir Konkordato Avukatı tarafından hazırladığımız Konkordato Makaleleri

Eskişehir Konkordato konusunda uzman Eskişehir Konkordato Avukatı Gökçe BALOĞLU

Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir Konkordato konusunda Eskişehir Konkordato Avukatı olarak sorularınızı cevaplıyoruz. Konkordato ile ilgili tüm sorularınızı Avukata sor sayfamızdan Eskişehir Konkordato Avukatına sorabilir, verdiğimiz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz.