Hakkımızda

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Eskişehir Barosuna bağlı Eskişehir ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Eskişehir Avukat arayışınıza, Eskişehir’de Hukuk bürosu olan Eskişehir Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi, Baloğlu Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bize istediğiniz her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır. Eskişehir Avukat Soru SOR!

Kentsel Dönüşüm Hukuku

KENTSEL DÖNÜŞÜM HUKUKU NEDİR ?

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU hukuk bürosu kurucu ortağı Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak ; Günümüzde görmezden gelemeyeceğimiz hususlardan birisi de depremdir. Deprem bölgesinde yer alan Eskişehir için de büyük sorun teşkil etmektedir.

Bu nedenle deprem riski altındaki yerler için kentsel dönüşüm önemlidir.

Eğer durumda olan biriyseniz ancak binanızın sağlam olduğunu düşünüyorsanız da sizin için bir Kentsel Dönüşüm Avukatı çok yardımcı olacaktır.

Bu gibi durumlarda Kentsel Dönüşüm Avukatı konusunda uzman Avukat ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Bu bağlamda mevzuata hakim avukatlar, müvekkillerini doğru yönlendirmekle yükümlüdürler. Eskişehir Avukat ve Kentsel Dönüşüm Hukuku konusunda uzman bir ekibe sahibiz.

KENTSEL DÖNÜŞÜM AVUKATI İHTİYAÇLARI İÇİN NEDEN BİZ ?

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir ve çevre illerde açılacak Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku davaları ve Kentsel Dönüşüm Hukuku’na İlişkin Tüm İhtilaf konuları ile ilgili avukatlık, hukuki danışmanlık, uyuşmazlık ve dava hizmetlerini için Eskişehir Avukat ofisleri arasında yer alan Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı Gökçe BALOĞLU Hukuk Ofisinde Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

Kentsel Dönüşüm Avukatı Eskişehir ve çevre illerde de davalarınız takip edebilir, Avukat Eskişehir ve İl dışı tüm mahkemelerde vereceğiniz vekalet ile işlemlerinizi yapabilir.

Avukat Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku alanında edindiği tecrübe ve uzmanlığı sayesinde Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı Eskişehir ilinde açılacak davaları Eskişehir Mahkemelerine başvuru yaparak, Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku konularına giren davalarınız için zaman ve maddi avantajları kazanmanıza olanak sağlar.

Kentsel Dönüşüm Hukuku alanına giren tüm hukuki konularda müvekkillerimize Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı olarak Türkiye’de açılacak ya da takip edecek Kentsel Dönüşüm Hukuku Davaları alanına giren hukuki davaları, uzmanlık alanına göre takip ederek konusunda uzman Kentsel Dönüşüm Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Büromuz müvekkillerine kentsel dönüşüm başvurusu, kentsel dönüşüm itiraz, kentsel dönüşüm kira yardımı, imar planları, riskli yapı itirazı, kentsel dönüşümde kat mülkiyeti durumları da dahil olmak üzere Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak; Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku konusunda Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı, Kentsel Dönüşüm hukuku konusunda açılacak bütün müvekkillerine hukuki yardım ve danışmanlık faaliyetleri sürdüren avukattır. Kentsel Dönüşüm hukuku alanında hizmet veren avukatın aldığı davalar çok çeşitlidir.

Eskişehir Barosuna kayıtlı Avukat Gökçe Baloğlu’nun kurucusu olduğu BALOĞLU Hukuk Bürosu olarak Kentsel Dönüşüm hukuku dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında, hukukun tüm alanlarında destek müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Bu nedenle sadece Eskişehir Kentsel Dönüşüm hukuku avukatı demek doğru olmayacaktır.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı Kentsel Dönüşüm Hukuku kapsamında açılmış olan tüm dava ve işlerde, dosyaya taraf olmuş kişilerin  haklarını en etkin şekilde savunan kişi demektir.

 

Eskişehir En İyi Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı

Eskişehir En İyi Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı Eskişehir Barosuna kayıtlı, Kentsel Dönüşüm Hukuku konusunda müvekkillerine en üstün gayret ve özveriyle hizmet veren avukattır. Kentsel Dönüşüm Hukuku davalarında vatandaşlar hak kayıplarının önüne geçmek için Eskişehir En İyi Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatını bulmak için çaba sarf etmektedir. Ancak şu iyi bilinmelidir ki, en iyi avukat bile bazen davayı kaybedebilmektedir.

Bu nedenlerden dolayı Eskişehir En İyi Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı diye bir şey demek doğru değildir.

Çünkü avukatlık sonuç vadeden bir meslek değildir. Her somut olayı kendi özelinde değerlendirmek gerekir. Eskişehir En iyi Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı demek somut olayı doğru şekilde değerlendirip, hukuki donanımıyla sürecin kontrolünü sağlayan avukattır demek mümkündür.

ESKİŞEHİR KENTSEL DÖNÜŞÜM HUKUKU NEDİR ?

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak Kentsel Dönüşüm Hukukunun kapsamını tanımlayacak olursak;  Büromuz müvekkillerine kentsel dönüşüm başvurusu, kentsel dönüşüm itiraz, kentsel dönüşüm kira yardımı, imar planları, riskli yapı itirazı, kentsel dönüşümde kat mülkiyeti durumları da dahil olmak üzere Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak; Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku konusunda Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatının Sorumlulukları

 • Kentsel Dönüşüm Hukuku alanında her türlü hukuksal araştırma ve gerekli
 • işlemler konusunda her türlü gerekli işlemi yapar.
 • Kentsel Dönüşüm Hukuku konusunda her türlü dava takibi yapar.
 • Kentsel Dönüşüm Hukuku konusunda her türlü danışmanlık hizmeti verir.
 • Kentsel dönüşüm riskli yapı itirazı konusunda danışmanlık ve gerekli hukuksal işlemleri yapar.
 • Kentsel dönüşümde kat mülkiyeti konusunda hukuksal danışmanlık ve işlemleri yürütür.

 

ESKİŞEHİR KENTSEL DÖNÜŞÜM HUKUKUNUN ÖZELLİKLERİ

Gökçe BALOĞLU Eskişehir hukuk bürosu olarak sizlere sıraladık;

 • Kentsel Dönüşüm Hukukunda karşı taraf, istisnalar hariç, idaredir.
 • Kentsel Dönüşüm Hukuku davaları, genellikle itiraz şeklinde ilerler.

ESKİŞEHİR KENTSEL DÖNÜŞÜM HUKUKUNUN KAYNAKLARI

Kentsel Dönüşüm Hukukunda çeşitli kanunlardan faydalanılmaktadır. Bunlar; öncelikle AFET RİSKİ ALTINDAKİ ALANLARIN DÖNÜŞTÜRÜLMESİ HAKKINDA KANUN, İdare Hukuku, İmar Hukuku, Kat Mülkiyeti Hukuku ve bunların yanı sıra ilgili diğer mevzuatlardır.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm hukuku hakkında daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU makaleler sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Kentsel Dönüşüm Hukuku Davaları Nerede Açılır?

Kentsel Dönüşüm Hukukunda birden fazla konu içeren davalar bulunduğu için, Kentsel Dönüşüm Hukukuna ait davaların tek bir yerde açılabileceğini söylemek doğru olmaz. Açılacak olan her dava kendi içerisinde değerlendirilerek görevli mahkemenin iyi tespit edilmesi gerekir.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku davası nerede açılır?

Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Kentsel Dönüşüm Hukuku davaları Hangi Sebeplerle Açılır?

Kentsel dönüşüm itiraz, kentsel dönüşüm kira yardımı, imar planları, riskli yapı itirazı, kentsel dönüşümde kat mülkiyeti durumları da dahil olmak üzere Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku konusuna giren  tüm hususlar da  dahil olmak üzere birçok sebeple Kentsel dönüşüm Hukuku davası açılabilir.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku davaları hangi sebeplerden açılır?

Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Harici Diğer Hukuki Hizmetlerimiz

Aile Hukuku , Bilişim Hukuku,  Enerji Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Miras Hukuku, Sağlık Hukuku , Sermaye Piyasası Hukuku, Sigorta Hukuku, Şirketler Hukuku , Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Spor Hukuku, Rekabet Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Trafik Hukuku, Kira Davaları, Konkordato, Ortaklığın Giderilmesi Davaları , Uyuşmazlıkların Çözümü ve Dava Takibi konularında Eskişehir Avukatlık hizmeti veren Hukuk Ofisimiz uzman olan Avukat, Arabulucu, Hukukçu, Uzman Danışmanlarımız ile her türlü sorununuza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için çalışmaktadır.

Kentsel Dönüşüm Hukuku Hakkında Detaylı BİLGİ

Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir Avukatları arasında yer alan Baloğlu Hukuk & Danışmanlık ofisimizden Eskişehir Kentsel Dönüşüm hukuku hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir.

Bizlerle her türlü Eskişehir Kentsel Dönüşüm hukuku ile ilgili soru ve sorununuzla ilgili ilgili avukata sor sayfamızdan bize ulaşabilir dilerseniz Eskişehir Avukatları arasında yer alan Hukuk büromuza iletişim sayfamızdan da irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Avukatlık büromuzun kurucusu Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, önce Eskişehir Barosu‘na bağlı olarak avukatlık yapmakta ve hukuki çalışmalarını Kentsel Dönüşüm hukuku dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında ile birlikte hukukun tüm alanlarında müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU sitemizde bulunan tüm içerikler hukuka uygun ve bilgi amaçlıdır.Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku - Eskişehir Avukatlık Bürosu

Kentsel Dönüşüm Hukuku alanında avukat uzmanlığının kazanılması için avukatın Kentsel Dönüşüm Hukuku alandaki davaları takip etmesi, Kentsel Dönüşüm Hukuku seminerlerine katılarak, hukuksal olarak yargı içtihatları ve güncel Kentsel Dönüşüm Hukuku ile ilgili yargıtay kararlarını takip etmesi gereklidir. Kentsel Dönüşüm Hukuku alanındaki suç sayısı oldukça fazla olduğu için; Kentsel Dönüşüm Avukatı uzmanlık gerektiren bir alandır.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı - Eskişehir Avukat

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku alanında hizmet veren avukatlarımızın ana uzmanlık alanı Kentsel Dönüşüm Hukuku olduğu için avukatlarımız yazdığı ve bilgi verdiği makaleler tamamen Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku tasviyelerini içermektedir. Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku alanına giren tüm Kentsel Dönüşüm Hukuku davaları ve mahkeme işlemleriniz için Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı alanında uzman Kentsel Dönüşüm Avukatı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Kentsel Dönüşüm Hukuku için neden Kentsel Dönüşüm Avukatı gereklidir?

Eskişehir Avukat ofisleri arasında Kentsel Dönüşüm Hukuku davalarına Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku alanında uzman bir avukat seçilmelidir. Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı ile çalışmak hakların kazanılması, kaybedilmemesi ve doğru kullanılması açısından çok önem arzetmektedir. Kentsel Dönüşüm Hukuku ihtiyaçlarınız için Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Avukatı Gökçe BALOĞLU hukuk bürosu; özellikle Kentsel Dönüşüm Hukuku alanında uzman Eskişehirli Kentsel Dönüşüm Avukatı kadrosuyla Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku ihtiyaçlarınız için Eskişehir merkez ofisi ile hizmet vermektedir.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku davalarına Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı mı bakmak zorundadır?

Kentsel Dönüşüm Hukuku davanızın bulunduğu şehir dışında faaliyet gösteren başka bir avukatla çalışılması mümkündür. Fakat özellikle seçilecek avukatın Kentsel Dönüşüm Avukatı olması önemlidir. davanızın bulunduğu il dışından seçeceğiniz Kentsel Dönüşüm Avukatının; ulaşım ve konaklama masrafları olacağından ötürü davanın görüleceği şehirden bir avukat ile çalışılması dava ve hukuku süreçlerin genelinde masraf, zaman ve ulaşılabilirlik açısından avantajınıza olmaktadır.
Bu yüzden Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku davalarında, Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı olarak sizlere yardımcı olmak için hazırız.
Eskişehir avukat seçiminizde Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı tarafından Kentsel Dönüşüm Hukuku için tavsiyeler!

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı ihtiyaçlarınızda Kentsel Dönüşüm Hukuku alanında Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku ve mahkemeleri hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve Kentsel Dönüşüm Hukuku alanıyla ilgili verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilir, Bizlerle her türlü Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku ile ilgili sorularınızı burada bulunan form ile bizlere ulaştırabilir, Dilerseniz burada bulunan Avukata Sor bağlantısı ile Kentsel Dönüşüm Avukatımız tarafından sorunuza cevap alabilir, Kentsel Dönüşüm Avukatı tarafından Kentsel Dönüşüm Hukuku ile ilgili hazırladığımız makalelere buradan özel Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Makalerini takip edebilir ya da burada bulunan Kentsel Dönüşüm Hukuku hakkında sıkça sorulan soruları inleyebilir. Kentsel Dönüşüm Avukatı ihtiyaçlarınız için ofisimizden de randevu talep edebilirsiniz.

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı ücreti nedir? Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku dava ücreti nedir?

Kentsel Dönüşüm Hukuku Eskişehir Avukat Danışma nedir? 2022 Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı Asgari Ücret Tarifesi Tablosu ve Kentsel Dönüşüm Hukuku Dava Ücreti nedir? Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Dava Açma Ücreti ve Masrafları ile Kentsel Dönüşüm Avukatı Eskişehir dava ücreti gibi bir çok soru ve konuya burada bulunan makaleler sayfasından ulaşabilir, yukarıda belirttiğimiz konular haricinde de bir çok soruya burada bulunan Eskişehir Avukat Danışma Sıkça Sorulan Sorular sayasından ulaşabilirsiniz.

 • Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku ihtiyaçlarınız ve Kentsel Dönüşüm Avukatına soru sormak için burayı tıklayın.
 • Kentsel Dönüşüm Avukatı Eskişehir iletişim bilgileri için burayı tıklayın.
 • Avukat Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku GÖKÇE BALOĞLU Hukuk ve Danışmanlık Büromuza ulaşmak için burayı tıklayın.
 • Eskişehir En İyi Kentsel Dönüşüm Avukatı ve Eskişehir'daki en iyi avukatlar kimdir? konulu makaleler için burayı tıklayın.
 • Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku hakkında Sıkça Sorulan Sorular burayı tıklayın.
 • Kentsel Dönüşüm Hukuku Eskişehir Mahkeme ve davaları için hazırladığımız makaleler için burayı tıklayın.
 • Eskişehir Avukat iletişim bilgisi ve eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı telefon numarası için burayı tıklayın.
Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku Makaleleri

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı tarafından hazırladığımız Kentsel Dönüşüm Hukuku Makaleleri

Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku konusunda uzman Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı Gökçe BALOĞLU

Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir Kentsel Dönüşüm Hukuku konusunda Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatı olarak sorularınızı cevaplıyoruz. Kentsel Dönüşüm Hukuku ile ilgili tüm sorularınızı Avukata sor sayfamızdan Eskişehir Kentsel Dönüşüm Avukatına sorabilir, verdiğimiz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz.