Hakkımızda

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, Eskişehir Barosuna bağlı Eskişehir ilinde avukatlık hizmeti vermektedir. Eskişehir Avukat arayışınıza, Eskişehir’de Hukuk bürosu olan Eskişehir Avukatlık ve Hukuk Danışmanlık Ofisi, Baloğlu Hukuk & Danışmanlık olarak, müvekkillerimizin hukuksal sorunlarında yanlarında olmaya devam ediyoruz.

İletişim

Bize istediğiniz her alanla ilgili soru sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorular en geç 24 saat içinde cevaplanır. Eskişehir Avukat Soru SOR!

Bilişim Hukuku

BİLİŞİM HUKUKU NEDİR ?

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU hukuk bürosu kurucu ortağı Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak Büromuz müvekkillerine internet dolandırıcılığı, internet sahteciliği, internet içeriği telif hakları, internet bankacılığı dolandırıcılığı, internet alışverişi dolandırıcılığı, sosyal medya üzerinden sövgü ve hakaret de dahil olmak üzere Eskişehir bilişim hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak ; Eskişehir Bilişim Hukuku konusunda Eskişehir Bilişim Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Bilişim Hukuku Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir ve çevre illerde açılacak Eskişehir Bilişim Hukuku davaları ve Bilişim Hukuku’na İlişkin Tüm İhtilaf konuları ile ilgili avukatlık, hukuki danışmanlık, uyuşmazlık ve dava hizmetlerini için Eskişehir Avukat ofisleri arasında yer alan Eskişehir Bilişim Hukuku Avukatı Gökçe BALOĞLU Hukuk Ofisinde Eskişehir Bilişim Avukatı olarak müvekkillerimize hizmet vermekteyiz.

BİLİŞİM AVUKATI VEKALETİ NEDİR?

Bilişim Avukatı Eskişehir ve çevre illerde de davalarınız takip edebilir, Avukat Eskişehir ve İl dışı tüm mahkemelerde vereceğiniz vekalet ile işlemlerinizi yapabilir.

Avukat Eskişehir Bilişim Hukuku alanında edindiği tecrübe ve uzmanlığı sayesinde Bilişim Hukuku Avukatı Eskişehir ilinde açılacak davaları Eskişehir Mahkemelerine başvuru yaparak, Eskişehir Bilişim Hukuku konularına giren davalarınız için zaman ve maddi avantajları kazanmanıza olanak sağlar.

BİLİŞİM AVUKATI HİZMETİ NEDİR?

Bilişim Hukuku alanına giren tüm hukuki konularda müvekkillerimize Bilişim Hukuku Avukatı olarak Türkiye’de açılacak ya da takip edecek Bilişim Hukuku Davaları alanına giren hukuki davaları, uzmanlık alanına göre takip ederek konusunda uzman Bilişim Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

BİLİŞİM HUKUKU HANGİ KONULARLA İLGİLENİR?

Günümüzde teknoloji hızla ilerlemektedir. Bunun içerisinde en hızlı ilerleyen ise bilişim teknolojileri ve internettir.  Gelişen  her  alanda olduğu gibi bilişim alanında da insanların yararına olumlu gelişmeler  olduğu gibi olumsuz anlamdaki gelişmeler de aynı hızda ilerlemektedir. Bugün bir şeye ihtiyacımız olduğunda ilk iş internete giriyoruz ve ihtiyacımız olan şeyi internet üzerinden alıyoruz.

Bu alışveriş sürecinde dahi bilişim hukuku konusuna giren birçok durum ortaya çıkmaktadır.

BİLİŞİM HUKUKU SOSYAL MEDYA İLİŞKİSİ NEDİR?

Girdiğiniz alışveriş sitesinde aldığınız ürünün size gelenle aynı olmaması veya kredi kartı bilgilerinizin çalınması bunlara örnek verilebilir. Alışveriş harici başka hususlar da bulunmaktadır. Bunun en büyüğü sosyal medyadır. Son yıllarda sosyal medyanın bu kadar hızlı gelişmesi olumsuzlukları da beraberinde getirmiştir.

Örnek olarak sosyal medyada paylaştığınız sanatsal bir eserin başkası tarafından çalınıp  paylaşılması veya sosyal medya üzerinden hakaret ve ölüm tehdidine maruz kalmak verilebilir. Bu gibi durumların artışı ile Bilişim Avukatı konusunda uzman avukat ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır.

Bu konuda mevzuata hakim avukatlar, müvekkillerini doğru yönlendirmekle yükümlüdür. Eskişehir Avukat ve Bilişim Hukuku konusunda uzman bir ekibe sahibiz.

Eskişehir bilişim hukuku konusunda Eskişehir Bilişim Avukatı olarak hizmet vermekteyiz. Günümüzde teknoloji hızla ilerlemektedir. Bunun içerisinde en hızlı ilerleyen ise bilişim teknolojileri ve internettir.  Gelişen  her  alanda olduğu gibi bilişim alanında da insanların yararına olumlu gelişmeler  olduğu gibi olumsuz anlamdaki gelişmeler de aynı hızda ilerlemektedir. Bugün bir şeye ihtiyacımız olduğunda ilk iş internete giriyoruz. Ve ihtiyacımız olan şeyi internet üzerinden alıyoruz. Bu alışveriş sürecinde dahi bilişim hukuku konusuna giren birçok durum ortaya çıkmaktadır. Girdiğiniz alışveriş sitesinde aldığınız ürünün size gelenle aynı olmaması veya kredi kartı bilgilerinizin çalınması bunlara örnek verilebilir.

Eskişehir Bilişim Avukatı

Eskişehir Bilişim Avukatı, Bilişim hukukunda açılacak bütün müvekkillerine hukuki yardım ve danışmanlık faaliyetleri sürdüren avukattır. Bilişim hukuku alanında hizmet veren avukatın aldığı davalar çok çeşitlidir.

Eskişehir Barosuna kayıtlı Avukat Gökçe Baloğlu’nun kurucusu olduğu BALOĞLU Hukuk Bürosu olarak Bilişim hukuku dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında, hukukun tüm alanlarında destek müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Bu nedenle sadece Eskişehir Bilişim Hukuku avukatı demek doğru olmayacaktır.

Eskişehir Bilişim Hukuku Avukatı

Eskişehir Bilişim Hukuku Avukatı Bilişim Hukuku kapsamında açılmış olan tüm dava ve işlerde, dosyaya taraf olmuş kişilerin  haklarını en etkin şekilde savunan kişi demektir

Eskişehir En İyi Bilişim Hukuku Avukatı

Eskişehir En İyi Bilişim Hukuku Avukatı Eskişehir Barosuna kayıtlı, Bilişim Hukuku  konusunda müvekkillerine en üstün gayret ve özveriyle hizmet veren avukattır. Bilişim Hukuku  davalarında vatandaşlar hak kayıplarının önüne geçmek için Eskişehir En İyi Bilişim Hukuku Avukatını bulmak için çaba sarf etmektedir. Ancak şu iyi bilinmelidir ki, en iyi avukat bile bazen davayı kaybedebilmektedir.

Çünkü avukatlık sonuç vadeden bir meslek değildir. Her somut olayı kendi özelinde değerlendirmek gerekir. Eskişehir En iyi Bilişim Hukuku Avukatı demek somut olayı doğru şekilde değerlendirip, hukuki donanımıyla sürecin kontrolünü sağlayan avukattır demek mümkündür.

Bu nedenlerden dolayı Eskişehir En İyi Bilişim Hukuku Avukatı diye bir şey demek doğru değildir.

 

ESKİŞEHİR BİLİŞİM HUKUKU NELERİ KAPSAR ?

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU olarak bilişim hukukunu tanımlayacak olursak;  internet üzerinden yapılabilen her türlü işlemden kaynaklanan sorunları inceleyen bir hukuk dalıdır.

Büromuz internet dolandırıcılığı, internet sahteciliği, internet içeriği telif hakları, internet bankacılığı dolandırıcılığı, internet alışverişi dolandırıcılığı, sosyal medya üzerinden sövgü ve hakaret de dahil olmak üzere Eskişehir bilişim hukuku konusuna giren hususların tümünde Eskişehir Avukat olarak ; Eskişehir Bilişim Hukuku konusunda Eskişehir Bilişim Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

 

ESKİŞEHİR BİLİŞİM HUKUKUNUN ÖZELLİKLERİ

Gökçe BALOĞLU Eskişehir hukuk bürosu olarak sizlere sıraladık;

  • Bilişim Hukuku; ‘”Bilgi teknolojisi Hukuku” ve “İnternet Hukuku” olarak iki başlık altında incelenir.
  • Bilişim Hukuku; Sayısal bilginin paylaşımını konu alır.

 

ESKİŞEHİR BİLİŞİM HUKUKUNUN KAYNAKLARI

Bilişim Hukukunda ; Türk Ceza Kanunundan,  5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanundan, bunların yanı sıra ilgili diğer mevzuatlardan faydalanılır.

Bilişim Hukuku Davaları Nerede Açılır?

Bilişim Hukukunda birden fazla konu içeren davalar bulunduğu için, Bilişim Hukukuna ait davaların tek bir yerde açılabileceğini söylemek oğru olmaz. Açılacak olan her dava kendi içerisinde değerlendirilerek görevli mahkemenin iyi tespit edilmesi gerekir.

Eskişehir Bilişim Hukuku davası nerede açılır? Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı buradan ziyaret edebilirisiniz.

Bilişim Hukuku davaları Hangi Sebeplerle Açılır?

internet dolandırıcılığı, internet sahteciliği, internet içeriği telif hakları, internet bankacılığı dolandırıcılığı, internet alışverişi dolandırıcılığı, sosyal medya üzerinden sövgü ve hakaret de dahil olmak üzere birçok sebeple Bilişim Hukuku davası açılabilir.

Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı buradan ziyaret edebilirisiniz.

Eskişehir Bilişim Hukuku Harici Diğer Hukuki Hizmetlerimiz

Aile Hukuku , Bilişim Hukuku,  Enerji Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Kentsel Dönüşüm Hukuku, Miras Hukuku, Sağlık Hukuku , Sermaye Piyasası Hukuku, Sigorta Hukuku, Şirketler Hukuku , Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Vergi Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Spor Hukuku, Rekabet Hukuku, Bankacılık ve Finans Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Boşanma Davaları, Ceza Hukuku, Trafik Hukuku, Kira Davaları, Konkordato, Ortaklığın Giderilmesi Davaları , Uyuşmazlıkların Çözümü ve Dava Takibi konularında Eskişehir Avukatlık hizmeti veren Hukuk Ofisimiz uzman olan Avukat, Arabulucu, Hukukçu, Uzman Danışmanlarımız ile her türlü sorununuza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için çalışmaktadır.

Bilişim Hukuku Harici Hukuku Hakkında Detaylı BİLGİ

Eskişehir Bilişim Avukatı
Eskişehir Bilişim Avukatı Nedir?
Eskişehir Bilişim Avukatı Olarak Verdiğimiz Hizmetler
Eskişehir’de Bilişim Avukatı hizmetini Avukat Gökçe BALOĞLU nasıl vermektedir?
Eskişehir en iyi Bilişim Avukatı ile çalışmak önemli midir?
Eskişehir Bilişim Avukatı Ücreti
Bilişim Hukuku sorunları için Avukat tutmak zorunda mıdır?
Türkiye’nin en iyi Bilişim Avukatları nerededir? gibi sorular için Eskişehir Bilişim Avukatı tarafından hazırlanan makalemizi inceleyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU hukuki makaleler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir Avukatları arasında yer alan Baloğlu Hukuk & Danışmanlık ofisimizden Eskişehir Bilişim hukuku hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve hizmetler hakkında bilgi alabilir, bizlerle her türlü Eskişehir Bilişim hukuku ile ilgili soru ve sorununuzla ilgili ilgili avukata sor sayfamızdan bize ulaşabilir dilerseniz iletişim sayfamızdan da irtibata geçerek randevu talep edebilirsiniz.

Avukatlık büromuzun kurucusu Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU, önce Eskişehir Barosu‘na bağlı olarak avukatlık yapmakta ve hukuki çalışmalarını Bilişim hukuku dahil Eskişehir hukuk, ceza ve icra alanında ile birlikte hukukun tüm alanlarında müvekkillerine profesyonel hizmet vermektedir.

Eskişehir Avukat Gökçe BALOĞLU sitemizde bulunan tüm içerikler hukuka uygun ve bilgi amaçlıdır.Eskişehir Bilişim Hukuku - Eskişehir Avukatlık Bürosu

Bilişim Hukuku alanında avukat uzmanlığının kazanılması için avukatın Bilişim Hukuku alandaki davaları takip etmesi, Bilişim Hukuku seminerlerine katılarak, hukuksal olarak yargı içtihatları ve güncel Bilişim Hukuku ile ilgili yargıtay kararlarını takip etmesi gereklidir. Bilişim Hukuku alanındaki suç sayısı oldukça fazla olduğu için; Bilişim Avukatı uzmanlık gerektiren bir alandır.

Eskişehir Bilişim Avukatı - Eskişehir Avukat

Eskişehir Bilişim Hukuku alanında hizmet veren avukatlarımızın ana uzmanlık alanı Bilişim Hukuku olduğu için avukatlarımız yazdığı ve bilgi verdiği makaleler tamamen Eskişehir Bilişim Hukuku tasviyelerini içermektedir. Eskişehir Bilişim Hukuku alanına giren tüm Bilişim Hukuku davaları ve mahkeme işlemleriniz için Eskişehir Bilişim Avukatı alanında uzman Bilişim Avukatı ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bilişim Hukuku için neden Bilişim Avukatı gereklidir?

Eskişehir Avukat ofisleri arasında Bilişim Hukuku davalarına Eskişehir Bilişim Hukuku alanında uzman bir avukat seçilmelidir. Eskişehir Bilişim Avukatı ile çalışmak hakların kazanılması, kaybedilmemesi ve doğru kullanılması açısından çok önem arzetmektedir. Bilişim Hukuku ihtiyaçlarınız için Eskişehir Bilişim Hukuku Avukatı Gökçe BALOĞLU hukuk bürosu; özellikle Bilişim Hukuku alanında uzman Eskişehirli Bilişim Avukatı kadrosuyla Eskişehir Bilişim Hukuku ihtiyaçlarınız için Eskişehir merkez ofisi ile hizmet vermektedir.

Eskişehir Bilişim Hukuku davalarına Eskişehir Bilişim Avukatı mı bakmak zorundadır?

Bilişim Hukuku davanızın bulunduğu şehir dışında faaliyet gösteren başka bir avukatla çalışılması mümkündür. Fakat özellikle seçilecek avukatın Bilişim Avukatı olması önemlidir. davanızın bulunduğu il dışından seçeceğiniz Bilişim Avukatının; ulaşım ve konaklama masrafları olacağından ötürü davanın görüleceği şehirden bir avukat ile çalışılması dava ve hukuku süreçlerin genelinde masraf, zaman ve ulaşılabilirlik açısından avantajınıza olmaktadır.
Bu yüzden Eskişehir Bilişim Hukuku davalarında, Eskişehir Bilişim Avukatı olarak sizlere yardımcı olmak için hazırız.
Eskişehir avukat seçiminizde Eskişehir Bilişim Avukatı olarak hizmet vermekteyiz.

Eskişehir Bilişim Avukatı tarafından Bilişim Hukuku için tavsiyeler!

Eskişehir Bilişim Avukatı ihtiyaçlarınızda Bilişim Hukuku alanında Eskişehir Bilişim Hukuku ve mahkemeleri hakkındaki süreçler ile ilgili aklınıza takılan konularda ulaşmak ve Bilişim Hukuku alanıyla ilgili verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilir, Bizlerle her türlü Eskişehir Bilişim Hukuku ile ilgili sorularınızı burada bulunan form ile bizlere ulaştırabilir, Dilerseniz burada bulunan Avukata Sor bağlantısı ile Bilişim Avukatımız tarafından sorunuza cevap alabilir, Bilişim Avukatı tarafından Bilişim Hukuku ile ilgili hazırladığımız makalelere buradan özel Eskişehir Bilişim Hukuku Makalerini takip edebilir ya da burada bulunan Bilişim Hukuku hakkında sıkça sorulan soruları inleyebilir. Bilişim Avukatı ihtiyaçlarınız için ofisimizden de randevu talep edebilirsiniz.

Eskişehir Bilişim Avukatı ücreti nedir? Eskişehir Bilişim Hukuku dava ücreti nedir?

Bilişim Hukuku Eskişehir Avukat Danışma nedir? 2022 Eskişehir Bilişim Avukatı Asgari Ücret Tarifesi Tablosu ve Bilişim Hukuku Dava Ücreti nedir? Eskişehir Bilişim Hukuku Dava Açma Ücreti ve Masrafları ile Bilişim Avukatı Eskişehir dava ücreti gibi bir çok soru ve konuya burada bulunan makaleler sayfasından ulaşabilir, yukarıda belirttiğimiz konular haricinde de bir çok soruya burada bulunan Eskişehir Avukat Danışma Sıkça Sorulan Sorular sayasından ulaşabilirsiniz.

  • Eskişehir Bilişim Hukuku ihtiyaçlarınız ve Bilişim Avukatına soru sormak için burayı tıklayın.
  • Bilişim Avukatı Eskişehir iletişim bilgileri için burayı tıklayın.
  • Avukat Eskişehir Bilişim Hukuku GÖKÇE BALOĞLU Hukuk ve Danışmanlık Büromuza ulaşmak için burayı tıklayın.
  • Eskişehir En İyi Bilişim Avukatı ve Eskişehir'daki en iyi avukatlar kimdir? konulu makaleler için burayı tıklayın.
  • Eskişehir Bilişim Hukuku hakkında Sıkça Sorulan Sorular burayı tıklayın.
  • Bilişim Hukuku Eskişehir Mahkeme ve davaları için hazırladığımız makaleler için burayı tıklayın.
  • Eskişehir Avukat iletişim bilgisi ve eskişehir Bilişim Avukatı telefon numarası için burayı tıklayın.
Eskişehir Bilişim Hukuku Makaleleri

Eskişehir Bilişim Avukatı tarafından hazırladığımız Bilişim Hukuku Makaleleri

Eskişehir Bilişim Hukuku konusunda uzman Eskişehir Bilişim Avukatı Gökçe BALOĞLU

Eskişehir Avukat ihtiyaçlarınız için Eskişehir Bilişim Hukuku konusunda Eskişehir Bilişim Avukatı olarak sorularınızı cevaplıyoruz. Bilişim Hukuku ile ilgili tüm sorularınızı Avukata sor sayfamızdan Eskişehir Bilişim Avukatına sorabilir, verdiğimiz tüm hizmetleri inceleyebilirsiniz.